Не секрет, що з часом навіть найкращі меблі застарівають, особливо це стосується м'яких гарнітурів, оббитих тканиною або шкірою. Перебуваючи під постійним навантаженням, оббивка поступово втрачає зовнішній вигляд, розтягується і рветься. Вирішити цю проблему допоможе професійна перетяжка меблів, оскільки купувати її занадто дорого, та й якість у таких виробів може поступатися старим речам. Одним з найбільш прийнятних варіантів, є перетяжка м'яких меблів на дому, що рятує власника від клопоту з перевезенням і надає йому можливість постійного контролю за роботою майстра.

З тканиною все просто ...

М'які меблі з тканинною оббивкою, навіть найякіснішою, регулярно потребують оновлення. Дане рішення найчастіше приймається навіть тоді, коли цілісність оббивки не порушена, наприклад, після капітального ремонту приміщень, за для того, щоб нова оббивка гармоніювала з інтер'єром. При цьому заміна оббивки дозволяє не просто порадувати око - робота професійних дизайнерів і майстрів дає можливість отримати практично новий предмет меблювання, який при цьому буде відрізнятися високою якістю і надійністю.

Для правильного формування ціни, роботи, як правило, розбиваються на декілька етапів:

• обговорюється якість і вартість застосовуваних матеріалів, а також колірна гамма, необхідна для отримання гармонійного інтер'єру, робляться відповідні заміри;

• проводиться розбирання, знімається стара обшивка, замінюються зіпсовані елементи, після чого набивається заздалегідь розкроєний новий матеріал;

• меблі збираються, при необхідності оновлюються елементи декору і фурнітура, яка повинна працювати ідеально.

Такий підхід дозволяє за порівняно невеликі гроші отримати практично нову річ, з унікальним дизайном, розробленим спеціально для даного конкретного випадку.

Як бути зі шкіряною оббивкою?

Предмети меблів, обтягнуті шкірою, не бувають дешевими, і сам цей матеріал коштує досить дорого. Тому перетяжка шкіряних меблів вимагає від майстрів і дизайнерів найвищого професіоналізму. Це вміння правильно підібрати матеріал, особливо в тих випадках, коли робиться часткова перетяжка. Від майстрів потрібне вміння правильно робити викройки, щоб у відходи йшло мінімум матеріалу. Це дозволяє домогтися відмінного результату при мінімальних матеріальних витратах.

Саме тому такі роботи краще доручати фахівцям, які приїдуть безпосередньо на місце, поетапно проведуть всі роботи з перетяжки меблів, попутно зробивши її ремонт. При цьому замовник може по ходу коригувати їх дії, вимагати заміни зіпсованих елементів і оцінити роботу безпосередньо на місці, як за якістю, так і за тим, наскільки гармонійно нові дивани, крісла, стільці або пуфи вписуються в інтер'єр кімнат, де вони встановлені.