Чи доречний камінь в інтер'єрі? Деякі люди можуть сказати, що цей матеріал зовсім не підходить для облаштування житлових зон і його краще використовувати для зовнішніх оздоблювальних робіт. Чи так це насправді? Звичайно, ні – в антураж можна вдало вплести будь-який матеріал. Головне, робити це вміло, щоб не зіпсувати все враження.

Які приміщення ідеально підходять для обробки каменем? В принципі, таким чином можна оформити будь-яку зону будинку. Але особливо доречно матеріал буде виглядати на кухні. Правда, тільки за умови, що ця кімната досить простора. Якщо ж площа кухні дуже обмежена, то відмовтеся від облицювання її стін каменем – це зробить приміщення похмурим і незатишним. Вам хочеться все-таки привнести кам'яні вкраплення в інтер'єр даної кімнати? Тоді замість облицювання використовуйте конструкції з каменю. Вони не погіршать оформлення і допоможуть вам досягти потрібних акцентів.

У пошуках постачальника

До речі, вам не обов'язково використовувати вироби з натурального каменю. Але що буде йому альтернативою? Ось сторінка, де ви можете підібрати конструкції зі штучного каменю. Це офіційний портал компанії aria-stone.com.ua, яка вже не перший рік займається виготовленням конструкцій з акрилу і кварцу. Що можна сказати про їх якість? Це надійні, довговічні і естетичні матеріали. Конструкції з них будуть справжньою прикрасою для кухні. Візуально штучний камінь не відрізняється від натурального мінералу і в цьому його величезна перевага. Ви можете значно заощадити на оформленні кухні, якщо будете використовувати тут конструкції їх акрилу і кварцу, але при цьому оформлення від такої підміни нічого не втратить.

Дизайн і штучний камінь

Які типи оформлень передбачають використання конструкцій з каменю? Насамперед треба відразу сказати про популярний сьогодні колоніальний дизайн. Він дуже підходить для кухні. Для колоніального оформлення треба відразу замовити стільниці з кварцу – ви знайдете їх тут у великій кількості. Бажано купувати моделі темно-коричневих кольорів.

Що щодо кухні модерн? Ви можете прикрасити її кам'яними конструкціями сірого або чорного кольору. А ось для приміщення в стилі мінімалізм замовте білий камінь.

Які стільниці потрібні для оформлення екостиль? Бажано використовувати моделі білих і сірих тонів.

Ви вирішили облаштувати кухню в стилі шале? Тоді зверніть увагу на конструкції з коричневого і червоного каменю. Вони додадуть потрібний колорит приміщенню.