Прочитавши назву статті, ви подумаєте, що мова піде про гроші. Але ні. Звичайно гроші відіграють важливу роль в подорожах, але musthave`ом є дорожні сумки.

Ви навіть не уявляєте наскільки важливо обрати ту саму дорожню сумку, хорошої якості, щоб вона вам прослужила якомога довше. Важливість виборі дорожньої сумки полягає в:

• Зручність переміщення

• Якість продукту

• Компактність

• Місткість

• Вага

Наші предки свого часу користувалися такими собі «дорожніми» сумками. Швидше вони були схожі на рюкзаки, які були зшиті з різних клаптиків шкіри. Туди складали найнеобхідніше і пішли собі, світ за очі.

Яка вам сумка потрібна? Все залежить від того, де буде відбувається ваша подорож і якими активностями ви будете займатися. До речі, купити дорожню сумку в Києві не складе вам праці. Її можна придбати як локальних магазинах, так і в інтернет-маркетах.

Перейдемо до видів сумок. Їх не так вже й багато.

Рюкзак

Почнемо з того, що рюкзаки бувають м'які і каркасні. За перший вид говорить сама назва - в ньому немає каркаса і виглядає як мішок. Другий тип, з каркасом, відповідає за рівномірний і зручне розподілу вантажу. Видів рюкзаків досить багато: міські, гірські, похідні, велосипедні, дитячі, гірськолижні (штурмові), студентські (шкільні). Вибрати який саме рюкзак вам потрібен, допоможе привід, для якого ви його купуєте.

Спортивні сумки

Спортивна сумка завоювала своє місце на ринку своєю зручністю компактністю і стилем. Хоч і родом з дев'яностих і асоціюються з спортсменами, модель даної сумки не пропадає на тлі інших і користується попитів навіть в наш час. Звичайно великий відсоток споживачів даного виду сумки є спортсмени, але на залізничних вокзалах, аеропортах їх можна побачити в руках чоловіків, яким легше закинути сумку на плече і йти.

Сумки на коліщатках

Кожна людина індивідуальна, але, напевно, даний вид сумки найзручніший для подорожей в інші місто \ країни. Вони досить-таки місткі, мають різний обсяг і довжину. Є міф, що такими сумками користуються тільки представниці прекрасної жіночої статі, але споживачами таких сумок стали і чоловіки. Зручності всім потрібні. Небезпечна зона в таких сумках - колеса. Будьте обережні з ними.

Саквояжі

Даний вид сумок прийшов нам з середньовіччя. Серед мандрівників є ж цінителі не тільки зручності, але моди, мандрівники, які бачать все прекрасне і красиве. Згодом, саквояжі модернізували, і вони пішли в ужиток у туристів. Матеріал вироби завжди шкіряний. В іншій тканини вони не дивлячись.

 

Подивитися більше моделей і вибрати ту саму сумку можна на сайті https://accessory.24k.ua/portfoliobag.html.