Кількість велосипедистів на дорогах і в парках останнім часом значно збільшилася. Це не дивно, адже прогулянки на цьому транспорті – простий і приємний спосіб підтримувати своє тіло у формі. Якщо ви теж плануєте зайнятися цим видом спорту, завітайте у Велоцентр Полтава. Тут представлені велосипеди і аксесуари до них за цілком помірними цінами. До того ж в online-каталогах ви знайдете значний асортимент цього транспорту для всієї родини. Залишиться тільки підібрати оптимальну модель і оснастити її всім необхідним.

Враховуйте, як саме і в яких умовах ви будете використовувати велосипед. Для міських поїздок, шопінгу, прогулянок у парку цілком підійде сітібайк. Це комфортний велосипед зі зручним сидінням, який призначений для спокійної розміреної їзди. Найзручніше його використовувати на рівних покриттях. Такі велосипеди зазвичай оснащуються додатковими аксесуарами – багажником, держателем для пляшки. Втім, це можна докупити у «Велоцентрі».

Випускають для міських поїздок і круїзери, проте на них складно долати великі відстані. Такі велосипеди підходять для рівної дороги. Ями та бордюри на шляху будуть доставляти вам незручність.

Каталог велосипедів «Велоцентр» пропонує придбати дорожні моделі. Вони кращі за звичайні сітібайки в плані універсальності. Такі велосипеди цілком підійдуть для поїздок вулицями міста, виїзду на ґрунтову дорогу. Справляються вони навіть зі слабо пересіченою місцевістю. Це означає, що ви зможете використовувати дорожній байк для пересування лісовими стежками, заміськими трасами, галявинами, по бруду, каменям, калюжам, піску. Такі велосипеди дозволяють розвивати непогану швидкість і, при цьому, вони комфортні в їзді.

Для міста нерідко купують складні велосипеди. Такі моделі зручні для перевезення в громадському транспорті, багажнику машини. До того ж їх оцінять жителі високих поверхів, якщо ліфт часто ламається.

Для швидкісної їзди, марафонів і змагань підійде шосейний велосипед. Враховуйте, що такий варіант варто використовувати тільки на рівній поверхні. Коли мова йде про перегони на пересіченій місцевості, купують ціклокросс.

Для екстремальної їзди слід купувати велосипеди MTB. На них ви зможете спускатися з рік, долати підйоми, пересічену місцевість, перешкоди. Враховуйте, що видів гірських байків декілька. Для кожного типу екстремального катання підходить певна модель. Наприклад, downhill дозволяє тільки спускатися з гір, а підйом на ньому осилити не вдасться.