Бра це хороший варіант освітлення для будь-якого приміщення або предмета. Бувають абсолютно різними. Можна натрапити на скромні, можна зустріти розкішні бра, в класичному і сучасному стилі, в будь-якому випадку, завжди можливо підібрати варіант під себе. Отже, а які бувають світильники і як їх правильно підібрати бра для своїх цілей?Існує абсолютно різні варіанти бра.

• Закриті бра. Мають прозорий або матовий плафон. Кріпляться на максимально невеликій відстані до стіни. Найчастіше плафони виглядають як половинки або мають правильну геометричну форму. Закритий плафон таких бра робить їх придатними для використання у ванній кімнаті, де підвищена вологість. Також дуже часто використовуються в невеликих приміщеннях, в яких не потрібно багато світла.

• Бра спрямованого світла. Це бра з рухомою конструкцією. Дуже зручно, коли виникає необхідність направити потік світла в одну точку. Дуже часто дизайнери використовують такі світильники в якості підсвічування для картин або декоративних деталей інтер'єру. Хоча також можна використовувати для створення особистої зони в приміщенні. Наприклад, зони для читання або для роботи.

• Декоративні бра. Їх відрізняє наявність великого асортименту форм і кольорів. Виконують функцію додаткового елемента дизайну приміщення. Ці бра заворожують своїми формами і рішеннями. Завдяки великому різноманітності, це улюблені бра дизайнерів. Адже вони їм надають просто величезний простір для творчості.

Які вибрати бра, щоб вони підходили до кімнати?

Це більше питання про смак. Але, все ж, є певні норми, які виправдовують використання того чи іншого виду бра в різних приміщеннях.Ванна кімната. Це зона підвищеної вологості. Так чи інакше, при водних процедурах у ванній кімнаті з'являється пар, який згубно впливатиме на відкриті елементи світильника. Також, є постійний ризик потрапляння води на частини світильника, що теж не піде на користь. Таким чином, для ванної кімнати використовують бра закритого типу. Вони максимально захищені від попадання пари і води.Коридор. При створенні освітлення в коридорі необхідно розуміти, що багато світла в цьому приміщенні не треба. Таким чином, закритий тип і бра половинки ідеально підходять.

Дитяча кімната. Ідеальне місце для використання світильника. Існує маса моделей, в яких передбачений регулятор яскравості. Такі бра можна використовувати і як нічник. Якщо ви одного разу оціните переваги бра в дитячій кімнаті, то воно у вас буде висіти там завжди.Кухня. На кухні дуже часто використовують бра спрямованого світла. Це гарне рішення для освітлення робочої стільниці або зони біля грубки. Також зустрічаються варіанти з декоративними бра, які надають звичайній кухні якусь химерність.У вітальні і спальні дуже часто використовуються настінні світильники для читання, щоб не заважати родині або співмешканців.

Насправді, варіантів, як і де, використовувати бра набагато більше, ніж описано в цій статті. Більш детальну інформацію ви зможете знайти на сайті: https://lustralux.com.ua/