Що таке реставрація зубів

Реставрація зубів – це один із способів відновлення структури здорового зубу, за допомогою різноманітних пломбіру вальних матеріалів. За допомогою такою процедури стало можливим виправити естетичні дефекти зубів, що з’явилися з віком або в результаті механічних травм.

Так можливо реставрувати зуби http://lukashuk.com.ua/services/restavratsija-zubov/ зі сколами, дефектами емалі, щілинами між зубами, карієсом на більш ніж половині зуба або виправити нерівну форму зубів. На зазначеному сайті можна більш детально ознайомитися з результатами процедури, порівняти фото до реставрації та після неї.

Які типи процедури бувають

В Інтернеті розповсюджено міф про те, що процедура реставрації досить болісна та неприємна, але це не зовсім так. Невеликі болісні відчуття можуть виникати у людей з високою чутливістю зубів, але в цих випадках рекомендоване застосування анестезії.

Реставрація зубів буває двох наступних типів:

  • Прямий метод: виконується безпосередньо на під час візиту до стоматологічного кабінету, за допомогою композитних матеріалів та стіклоіномірного цементу. За один сеанс можна реставрувати до шести зубів, звісно це є одна з найбільших переваг методу. Загалом реставрація одного зуба може займати від 15 хвилин до 1 години, в залежності від складності випадку. Один з недоліків способу, це те, що з часом матеріал може частково втратити блиск або потускніти, тому гігієна ротової порожнини має бути якісною, зубна паста спеціалізована, а відвідування стоматологу регулярними.

  • Непрямий метод: за цим методом на зуб накладається вінір, На відміну від першого методу, непрямий спосіб реставрації проводиться за декілька етапів: підготовка зубів, їх лікування, пломбування, після чого знімаються зліпки з поверхні зубів, останній етап – це установка вінірів. За допомогою вінірів можна виправити не зовсім рівні зуби, виключення неправильний прикус пацієнта, або в результаті отримати білосніжну посмішку. Саме цей метод набуває популярності серед селебретіс не тільки нашої країни, але й багатьох закордонних зірок. 

Цей метод майже повністю витіснив встановлення зубних мостів та коронок, який є більш дорого стоячим та складним. Реставрація зубів дозволяє відновити посмішку без видалення здорових зубів та обточування сусідніх навколишніх.