Одним із найважливіших моментів в організації бізнесу – це його захист. Як показує світовий досвід, це дуже складна задача, вирішити яку мають справжні професіонали. Звісно, не можна довірити таку справу будь-кому. Компанія «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» має великий досвід роботи у цій сфері, а також за час свого існування зарекомендувала себе, як надійний партнер. Для більш детального ознайомлення з діяльністю компанії дивіться посилання.

Всі працівники – це фахівці з високим рівнем підготовки. Також вони постійно проходять курс із підвищення кваліфікації. За максимально короткий проміжок часу вони проведуть повне обстеження об'єкта, а потім запропонують найбільш дієві схеми захисту. Компанія працює на підставі законодавства України, а також має всі необхідні ліцензії та сертифікати. Для охорони вашого бізнесу використовуються виключно високотехнологічне обладнання. Все це допомагає досягти бажаного рівня безпеки. Адже компанія пропонує своїм клієнтам виключно комплексний підхід до організації безпеки підприємства. Агентство зуміє захистити майно компанії, незалежно від роду діяльності, чисельності колективу та щоденної кількості відвідувачів.

Підприємство пропонує цілий ряд послуг за доступною ціною, яка розраховується для кожного індивідуально. За бажанням клієнта може бути організован пропускний пункт, фізичний захист підприємства. Також компанія забезпечую цілодобове оперативне реагування на протиправні дії, відеоспостереження по всьому об'єкту, монтаж охоронної та протипожежної сигналізації.

Офіс компанії знаходиться у Львові. Зв'язатися із «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» можливо зателефонувавши, заповнивши спеціальну форму на сайті або відвідавши офіс. З вами залюбки поспілкується менеджер та відповість на всі ваші запитання.