Компанія САПФІР була заснована в 1992 року, прийнявши за основу своєї діяльності виробництво українських сувенірів. Протягом багатьох років наша компанія зростала та розвивалася і на цей час САПФІР є одним з найсучасніших виробників, що виготовляє українські сувеніри.

Спеціалізацією компанії є виробництво сувенірів з підлаковим розписом. Розпис виконується майстрами в техніці «Київський розпис», нащадком і модифікацією всесвітньо відомого петриківського розпису.

Українські сувеніри - Петриківський розпис

При виготовленні сувенірів, ми використовуємо лише найкращу деревину, олійні фарби та кращій лак. Але, найважливіший елемент виробництва – це талант майстрів: художників, токарів, малярів та столярів. Саме вони забезпечують найвищу якість нашої сувенірної продукції, та наділяють її унікальним та аутентичним виглядом, який можуть мати лише сувеніри ручної роботи.

На цей час САПФІР виробляє 42 типи продукції такі як шкатулки, тарілки, свічники, писанки, прикраси, годинники, дзвіночки, магніти, кухонне приладдя.

Шкатулки для прикрас

Українські сувеніри - Петриківський розпис

Українські сувеніри для най ближчих людей

Шкатулки прямокутної, овальної, круглої та у формі серця, розмальовані вручну. Всередині скриньки на дно наклеєний м'який матеріал, який не дозволить подряпатися вашим прикрасам. Шкатулка має дуже якісне лакове покриття. Така шкатулка для прикрас стане чудовим подарунком до будь-якого свята.

Розписні тарілки

Українські сувеніри - Петриківський розпис

Кращі українські сувеніри для іноземних партнерів

Тарілки виробляються двох типів: повністю розписані та з розписом по колу і зображенням гербів, пам’яток архітектури та інших картинок всередині. Зображення наносяться на металеві пластини «золотого» та білого кольорів. На звороті тарілки є настінний підвіс. У комплект входить настільна підставка.

Дерев’яні свічники

Українські сувеніри - Петриківський розпис

Аутентичний подарунок що надихає

Свічники виготовлені з дерева. У комплекті зі свічником йде високоякісна ароматизована чайна свіча фірми Bolsius (Голландія). Час горіння свічки приблизно 4 години. Після згоряння вона дуже просто замінюється на нову. Підсвічник повністю виготовлений вручну і стане прекрасним подарунком і прикрасою для будинку.

Сувенірні магніти

Українські сувеніри - Петриківський розпис

Справжні українські сувеніри

Як і тарілки, магніти на холодильник виробляються двох типів: повністю розписані та з розписом по колу і зображенням всередині. Асортимент налічую 6 різних форм: 4 розписані повністю і 2 з зображеннями.

Компанія САПФІР надає можливість купить сувеніри оптом .

Якщо Ви хочете придбати продукцію компанії САПФІР в роздріб, ми радимо наших партнерів - мережу сучасних магазинів традиційних подарунків і сувенірів Folkmart, а також їх інтернет-магазин folkmart.ua у якому ви зможете купить українські сувеніри на будь який смак .