Картинки по запросу Widerun: у віртуальну реальність верхи на велосипедіНова система допоможе вам подивитися на катання на велосипеді по-новому.

Італійська команда інженерів використовувала шолом віртуальної реальності для велосипедних прогулянок, для яких не потрібно виходити з дому. Система під назвою Widerun складається з гарнітури Oculus Rift, велосипеда та спеціальної док-станції.

Надівши шолом Oculus Rift, користувач занурюється в штучно створений світ, що імітує реальну середу. Система здатна перемістити людини в будь-яке місце і час. Це може бути як вулична траса, так і гірська дорога. Widerun забезпечує відчуття реальної їзди на велосипеді, не виходячи з дому.

Мабуть, головною особливістю системи є можливість використовувати вже наявний велосипед замість громіздкого велотренажера, який займає багато простору. Док-станція підходить до будь-двоколісного засобу з ножними педалями. Для імітації рульового управління, швидкості та інших ефектів згідно обраної віртуальному середовищі використовується вбудований мікроконтролер.

Варто відзначити, що Widerun працює не тільки з Oculus Rift. В якості гарнітури може також використовуватися пристрій Samsung Gear VR або телевізор з великим екраном. Останній варіант, однак, позбавить вас усіх принад віртуального середовища.

Розробники пропонують різні реалістичні сценарії їзди, купити які можна в спеціальному онлайн-магазині.

Щоб оцінити всі переваги Widerun, рекомендується випробувати систему самому. Якщо все, що обіцяє виробник – правда, то пристрій може привернути увагу мільйонів людей, які звикли йти від монотонності занять на велотренажері лише з допомогою музики або спілкування з партнером по спорту.

Якщо ви зацікавлені в пошуку талановитих програмистів, то вам варто ознайомитися з пропозицією компанії EchoUA: Outsourcing In Ukraine.