Роль охолоджуючої системи в роботі ДВС.

Однією з ключових систем, якими комплектується авто, і від якої безпосередньо залежить нормальна працездатність силового агрегата- це охолоджуюча система. Не секрет, що ДВС в процесі роботи здатний виділяти достатню кількість тепла, яке не зовсім сприятливо впливає на багато механізмів і пристосування. Щоб вивести це тепло за межі, авто комплектується охолоджувальною системою. Ця система являє собою досить громіздку конструкцію з безліччю елементів. Можна відзначити основні компоненти системи-радіатор, термостат, з'єднувальні патрубки та інші. Природно, кожної деталі або пристосування заводом виробником відведений певний амортизаційний термін, після закінчення якого ця деталь не здатна якісно виконувати свої функціональні завдання і підлягає заміні. Щоб рівноцінно замінити вийшло з ладу пристосування, рекомендовано придбати або оригінальну деталь, або від торгової марки, якість продукції якої наближене до оригіналу.

Широкий асортимент комплектуючих компанії Статус-М.

Якісний товар на охолоджувальну систему будь-якого авто, як вітчизняного виробництва, так і іномарку може запропонувати компанія Статус-М. Автомобіліст допомогою даної компанії зможе придбати комплектуючі на охолоджувальну систему як оригінального виробництва, так і від всесвітньо відомих торгових марок. Такі товари, що мають підвищений попит як радіатор водяного охолодження Газель http://status-m.com.ua/stpage/radiator-gazel або термостат, компанія може запропонувати в самому широкому асортименті.

Статус-М це найбільший постачальник запчастин на авто в нашій країні як на зарубіжні марки автомобілі, так і на вітчизняні. Маючи ділові зв'язки з багатьма відомими брендовими торговими марками, компанія може запропонувати споживачу самий широкий асортимент автозапчастин, які відрізняються найвищою якістю і, природно надійністю. Автовласники для себе знайдуть безліч комплектуючих від різних торгових марок на будь-яку систему «життєзабезпечення» авто, а також, супутні товари, які в значній мірі зможуть підвищити як продуктивність авто, так і комфорт при пересуванні. Всі комплектуючі, пропоновані Статус-М сертифіковані і пройшли повну перевірку перед виходом її до споживача. Можна додати, що ймовірність заводського браку товарів, що пропонуються Статус-М практично зведена до нуля, так як компанія співпрацює з, як ми вже відзначали, з перевіреними торговими марками, якість товарів яких не підлягає ні найменшому сумніву. Тому, кожен автолюбитель, звернувшись за допомогою в Статус-М отримає професійну консультацію від спеціаліста і зробить оптимальний вибір необхідної йому позиції як за ціною, так і виробникові.

Пам'ятайте, що компанія, яка дорожить своїм статусом та іміджем ніколи не підведе споживача.