Можливість фіксувати необхідну інформацію завжди була затребувана, і блокноти на пружині в цьому відігравали величезну роль. Друк блокнотів набув свою популярність завдяки:

  • Простоті використання;
  • Зручності відриву сторінок;
  • Оптимальному формату, підібраному індивідуально;
  • Можливості використання в будь-якому місці;
  • Унікальному дизайну.

Призначення блокнотів на пружині

Початкове призначення блокнота було однозначним - на його листах робилися записи, а сам лист відривався. У наш час не всі висмикують листи зі своїх блокнотів, що надає йому схожості і з записником і з щоденником. Проте, є люди, які продовжують використовувати листи блокнота саме відповідно до їх первісної функції, як листи для передачі інформації. Деякі блокноти на замовлення навіть складаються повністю або частково з перфорованих листів - таким чином, їх зручніше відривати.

Сфера застосування блокнота на пружині

Блокноти користуються популярністю у офіціантів, офіс-менеджерів і будь-яких інших фахівців, яким важливо передавати інформацію. Саме професійна діяльність лежить в основі використання продукції.

Ще однією категорією людей, яка не втратила необхідності використання блокнотів, є студенти.

Не зважаючи на певну простоту виготовлення блокнотів, вони з успіхом замінюють багатьом ту ж записну книжку або навіть гаджети. Саме відсутність можливості незапланованого виходу з ладу і залишає блокнот популярним, попри засилля новітніх технологій.

Блокноти з логотипом компанії

У будь-якому випадку корпоративне рішення забезпечення співробітників паперовою продукцією завжди має успіх і оптимізує витрати.

Реклама на блокнотах

Так само блокноти з логотипом добре виконують функцію рекламної продукції. Для цього необхідно лише персоналізувати їх - нанести фірмову символіку та комерційну інформацію вашої компанії. Причому зробити це можна не тільки на обкладинку, а й на самі листи блокнота.

Блокноти від VPM-Поліграф

Кардинальна відмінність наших блокнотів від інших, полягає в тому, що ми надаємо унікальну можливість купити не просто блокнот, а блокнот своєї мрії. З самого початку, і до останнього штриха ви створюєте його самостійно - визначаєте тираж, розмір, кількість аркушів, матеріал обкладинки. І, особливо важливо, ви можете відразу ж регулювати ціни, втім, вони у нас стабільно низькі. Тому блокноти на пружині стануть джерелом успіху і благополуччя. Втілюйте свої бажання з нами!

Виготовлення блокнотів на пружині