Ірпінь — затишне містечко, розташоване приблизно в 12 кілометрах від столиці України — Києва. На карті перші будівлі з'явилися тільки в кінці 19 століття, коли прокладали залізничну колію Київ-Ковель. З невеликого дачного селища Ірпінь дуже швидко перетворився в гарне місто обласного значення з широко розвиненою інфраструктурою і чудовою екологією. А так як сьогодні нерухомість Київської області користується неабиякою популярністю, забудовники Ірпеня пропонують сучасні проекти житлових будинків з поліпшеним плануванням та індивідуальної архітектурою фасадів. Добре себе зарекомендував девелопер «AiD Group», як надійний та відповідальний забудовник з сучасним підходом до облаштування житла.

«AiD Group» : цивілізація всередині споконвічної природи!

Відомий ЖК на Гайдара та таунхауси «Oak Grove Town» від забудовника «AiD Group» — це ідеальна гармонія всіх благ цивілізації з чистотою навколишнього природи. Новобудови зведені в екологічній зоні Ірпеня, будинки оточені лісопарковими зонами. Під'їзди гордо охороняють вікові сосни, прибудинкова територія обсаджена молодим ялівцем і туями. Забудовник зробив все можливе, щоб зберегти дух незайманої природи всередині сучасної архітектури. А завдяки посадженим хвойним деревам і кущам, у дворі відчувається легкий аромат лісу, який особливо пробуджує уяву після дощу.

Ця чарівна краса місцевої природи вабить в Ірпінь все більше столичних жителів, які мріють вдихнути ковток свіжого повітря і відпочити у вихідні на березі річки. Тому компанія «AiD Group» не зупиняється на зданих в експлуатацію будинках, починаючи втілювати нові проекти. Так наразі будується будинок на Лісовій, таунхауси на Тургенівській та по вул. 1 Травня, дуплекс на Будника.

Інтерес до ірпінської нерухомості цілком виправданий, оскільки місто має відмінну транспортну розв'язку. Громадський транспорт за 20-25 хвилин готовий довести пасажирів з Ірпеня до столичних станцій метро "Академмістечко", "Святошин", "Оболонь". На своєму автомобілі до Києва дістатися можна ще швидше по Гостомельському шосе, новій Ірпінської трасі. Ще у місто постійно їздять електрички та приміські поїзди.

Так, купівля квартири в Ірпені — це гарна інвестиція у власний комфорт. А враховуючи те, що соціальна інфраструктура міста постійно розвивається, у Вас буде мінімум потреб постійно їздити в столицю. Особливо це цінують молоді батьки, які зможуть в крокової доступності відвести дитину в спортивну секцію, на розвиваюче заняття або на танці. Обирайте ЖК під Києвом на сайті «AiD Group». Придбайте сучасне житло в екологічній зоні!