Завдяки можливості захистити себе і своїх близьких від несподіваного нападу, газові балончики, такі, як Терен 4М, набули широкої популярності. А великий вибір моделей дозволяє підібрати такий варіант, який буде мати необхідні характеристики і відповідати вимогам покупця за показником вартості. Купить газовый баллончик можна у будь-якому профільованому інтернет магазині, але лише у магазині "Shokershop" вас чекає гарантована якість.

Переваги газового балончика Терен 4М

До найбільш важливих характеристик, що вигідно відрізняє балончик «Терен 4М», слід віднести:

• мінімальні зовнішні розміри - це дозволяє із зручністю користуватися пристроєм, переносити його в кишені або в сумочці, що робить балончик зручним для використання жінкам;

• швидкість натискання - моментальна реакція на навіть незначний вплив на кнопку випускання газу дозволяє домогтися максимально швидкої дієвості балончика;

• просте управління - дана характеристика забезпечує легкість застосування балончика;

• висока ефективність газової суміші дає можливість нейтралізації нападників навіть при єдиному натисканні кнопки випуску газів.

Недоліки газового балончика

З огляду на дуже невеликих розмірів обсяг активної речовини в балончику дуже невеликий, тому при частому використанні флакон швидко закінчується. Наявність єдиного недоліку не зменшують цінність даного балончика, і інтерес до нього, особливо з боку жінок, стає дедалі більше.

Якщо ж до всіх перерахованих позитивних характеристик додати отримання чималого за розмірами плями контакту і високу ефективну дальність викиду струменя активної речовини, то стає зрозумілою причина популярності газового балончика «Терен».

Призначення

Газовий балончик призначається для швидкої нейтралізації супротивника, причому дія його поширюється як на нападників людей, так і на теплокровних тварин, які також відчувають вплив активної речовини у вигляді печіння і різі в очах, на слизових оболонках глотки, рота, очей. Швидке розпилювання дозволяє моментально нейтралізувати нападника, а речовина швидко реагує на потрапляння на шкіру, розтікаючись в очні западини, потрапляючи і дратуючи найменші пошкодження на шкірі і слизових оболонках.

Оскільки до складу активної речовини входить кілька газів зі сльозогінним дією, а також при використанні інноваційного принципу розпилення, газовий балончик «Терен 4М» відмінно підходить для швидкої нейтралізації супротивника навіть при раптовому нападі.

Балончик, призначений для використання жінкам, відрізняється найбільшою простотою експлуатації, найбільш компактними розмірами.