Наша компанія спеціалізується на виробництві меблів з металу. На відміну від дешевих аналогів з пластику, металу не страшні механічні удари, або помірно термічний вплив. Більшість моделей виготовлені у форматі конструктора, тому легко збираються на місці. При необхідності транспортування на відстань, стелаж легко розібрати. Ми використовуємо попередньо очищений оброблений метал, який в процесі виробництва покривається полімерно-порошковою фарбою, докладніше ось сторінка. Вона забезпечує стійкість до процесів корозії, захищає від передчасного зносу. Фарба робить метал стійким до дії вологи та температурних перепадів. У складі відсутні шкідливі для людини компоненти, тому стелаж може бути розміщений в закритому приміщенні.

Крім можливості вигідно у нас купити стелажі, ми пропонуємо вибір додаткової комплектації. Вона необхідна для розширення функціоналу стелажа, якщо знадобилося більше місця для зберігання. Якщо в даний момент у вас немає потреби в додатковому оснащенні, воно доступне для замовлення в будь-який зручний для вас час. Менеджер допоможе вибрати оптимальну збірку, орієнтуючись на ваш бюджет та рід діяльності.

Ми розробляємо складські та торговельні стелажі на сучасному верстатному парку. У приміщеннях розміщуються зварювальні, лазерні та згинальні установки. Наша продукція відзначена високими оцінками на міжнародних виставках та конкурсах. Весь асортимент представлений на сайті та у власному виставковому залі, де він доступний для ознайомлення. Якщо вас цікавлять професійні стелажі, ціна наших виробів вигідна навіть при невеликому бюджеті.

В асортимент нашої продукції входять:

Поличкові стелажі МС – це бюджетні моделі, які оптимальні для базових завдань. Вони витримують тривалу експлуатацію, але не мають тут посиленої конструкції. Розміщують до 50 кг рівномірно розподіленої ваги, відмінно підходять для більшості складів, залів супермаркетів.

Модульні стелажі СТ – конструкція з'єднується з допомогою перемичок, вона витримує до 80 кг. Положення полиць регулюється з допомогою перфорації на стійках, тому знайдеться місце навіть вантажу нестандартних розмірів.

Стелажі СК збираються за допомогою металевих виробів, обладнані ребром жорсткості. Вантажопідйомність виробу становить 120 кілограм.

Оцинковані стелажі ОС мають товщину полиць 38 мм. Особливістю є покриття полиць, яке забезпечує стійкість до корозії при впливі несприятливих факторів та агресивних речовин.

Стелажі середнього навантаження СТС витримують вагу до 200 кілограм. Характерні можливістю розміщувати товари, вага яких перевищує базові значення.