Здавалося б, Чернівці — не таке вже й велике місто, проте, останнім часом тут з’являється все більше нових кав’ярень та ресторанів, барів та кафе. Як орієнтуватися у розважальних закладах міста? Яким чином обрати саме те, що відповідає вашому смаку та запитам? Особливо актуальними ці питання стають під час новорічних свят, які невпинно наближаються. Шукаємо відповідь разом.

Де святкувати та як обрати кафе чи ресторан у Чернівцях? Лише на перший погляд може здатися, що спланувати та провести, скажімо, новорічну вечірку — це легка та весела забавка, що під силу будь-кому. Насправді, це відповідальна праця. Адже іноді просто обрати кафе для зустрічі з подругою теж буває важкувато.

Шукайте та знаходьте ресторани й кафе на Tomato.ua

Виявляється, щоб допомогти вам впоратися із цим важливим завданням, існує корисний сервіс Tomato.ua. Це всеукраїнський каталог ресторанів та кафе, де зібрано та систематизовано інформацію про розважальні заклади Чернівців. А це значить, що більше не треба вишукувати дані по соцмережах та сайтах.

Припустімо, вам потрібно й справді зустрітися з подругою. Обираєте у швидкому пошуку на Tomato.ua кав’ярня, і він покаже вам всі кав’ярні міста. Але можна й ускладнити завдання. Скажімо, ви хочете скуштувати справжній американський бургер. Тож виставляєте у фільтрах — американська кухня — і сервіс покаже вам перелік ресторанів, де готують американські страви.

Дитяча кімната, більярд, Wi-Fi або бенкетна зала — все це вказано у профілі кафе на Tomato.ua. А це означає, що за всіма цими показниками можна з легкістю здійснити пошук. До того ж, тут меню ресторанів, є фотографії самих закладів, їжі, яку вони готують. На Tomato.ua можна почитати й відгуки гостей.

Ну, і вишенькою на торті стане ще один вагомий нюанс. Якщо ви завантажите безкоштовний додаток Tomato.ua на свій смартфон, то він покаже вам бари та кафе, ресторани та клуби Чернівців, які знаходяться поруч з вами на мапі.  

 

Не треба пояснювати переваги такої функції. Адже навіть, якщо ви перебуваєте в іншому місті України, ви завжди зможете знайти, де поїсти, випити кави чи чогось міцнішого. Користуйтеся Томато — майте щодня смачне свято.