Кожен транспортний засіб, який відрізняється від легкового автомобіля, такі як дорожній каток, вантажівки або сільськогосподарський трактор шириною від двох метрів або більше мають бути оснащені, щонайменше, наступними освітлювальними приладами і відбивачами:

Принаймні дві фари, рівна кількість з кожного боку; дві поворотні фари, по одній з кожного боку; два габаритні ліхтарі, по одному з кожного боку; три ідентифікаційні лампи, встановлені на вертикальній осьовій лінії транспортного засобу, або вертикальна осьова лінія кабіни, що відрізняється від центральної лінії транспортного засобу. Ніяка частина ідентифікаційних ламп або їх кріплення не може знаходитися нижче верхньої частини лобового скла автомобіля;

Оскільки світлодіоди є транзисторами, випромінюючою світло при поданні струму, вони генерують більше освітлення за ват, чим традиційні лампи розжарювання. Внаслідок цього, вони використовують тільки частину енергії в порівнянні із звичайними лампами. Енергія не витрачається даремно, створюючи непотрібну теплоту, а відсутність тепловиділення дозволяють світлодіодним лампам бути довговічнішими.

Скориставшись послугами нашої компанії SteelTruck, ви можете купити такі освітлювальні прилади і відбивачі. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір освітлювальних приладів для вантажівок Scania, Mercedes, Volvo, Renault, а також причепів марки Krone і Schwarzmuller. Щоб отримати детальнішу інформацію про товар, відвідаєте наш сайт. Якщо у вас виникнуть питання, завжди можна зв'язатися з менеджером нашої компанії, він допоможе вибрати саме-те що вам треба.

http://shop.steeltruck.com.ua/