Широкий вибір телевізорів в таких різних цінових категоріях може заплутати навіть самих просунутих користувачів. Тому в цій статті ми розглянемо топ найкращих бюджетних телевізорів 2017 року, які заслуговують на увагу. А ознайомиться з обраною моделлю ближче можна на сайті компанії Eldorado - https://eldorado.ua/led/c1038962/producer=elenberg/.

 Критерії вибору бюджетного телевізора

Найперше на що потрібно звернути увагу при виборі телевізора - це діагональ екрану. В основному бажання в цьому плані зводиться до дозволено максимуму, який можливо встановити в вашому домі. При цьому варто пам'ятати про дотримання норм безпеки для запобігання погіршенню зору.

Важливе розширення дисплея, адже від нього залежить чіткість картинки. Найпопулярніші дозволу: бюджетний HD (1366 x 768), найбільш поширений Full HD (1920 х 1080), а також прогресивний 4K UHD (3840 x 2160).

Якщо ви вибираєте телевізор не для кухні, де він зазвичай просто включається для фону, а в кімнату відпочинку, наприклад, зал, то вам варто придивитися до моделей з наявністю функції Smart TV. Вона дозволяє значно розширити функціонал телевізора, встановлювати різні додатки, «серфить» по інтернету.

Якщо після походу в 3D кіно або IMAX, звичайне зображення вже не захоплює вашу уяву, то телевізор з 3D стане відмінною покупкою. Варто відзначити, що наявність цієї функції виправдана лише на моделях з великими діагоналями (понад 40 "), і їх вартість, звичайно ж, буде дорожче.

LG 28LH451U

Невеликий і простенький телевізор 28LH451U від компанії LG. Має діагональ 28 дюймів, тому відмінно впишеться в маленьких кімнатах. Процесор Triple XD, яким обладнана дана модель, забезпечує відмінну передачу кольору і контрастність. Але розширення HD (1366 × 768), що не порадує вас високою чіткістю, що стандартно для моделей економ сегмента.

LG 32LH530V

32-дюймовий LED телевізор з роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Технологія Picture Wizard III дозволяє самостійно відрегулювати до ідеального рівня яскравість, контрастність, глибину кольорів. А з об'ємним звучанням Virtual Surround, ви можете переплутати свою квартиру з кінотеатром.

Варто також відзначити, що 28LH451U входить в топ бюджетних LED телевізорів. Адже LG досить відома торгова марка, яка вже давно завоювала довіру покупців.

Philips 32PFT4101

Телевізор Philips 32PFT4101 виконаний в елегантному корпусі Ultra Slim, тому закріплений на стіні він буде виглядати як стильне доповнення інтер'єру. Оптимальна діагональ в 32 дюйма в поєднанні з роздільною здатністю Full HD роблять його одним з топових недорогих телевізорів. Технологія Digital Crystal Clear - розробка компанії Philips, яка допомагає зробити зображення їхніх телевізорів ще більш реалістичним.

Samsung UE32J5005AK

Телевізор Samsung UE32J5005AK п'ятої серії з 32-х дюймовою діагоналлю і Full HD - одна з найкращих бюджетних моделей, яку ви можете придбати в 2017 році. Хоч в даному девайсі і відсутня функція Smart TV, але наявність вбудованих додатків все ж робить взаємодію з ним більш комфортним.

Один і той же фільм може виглядати інакше на різних телевізорах. Наприклад, UE32J5005AK має процесор Wide Colour Enhancer, який робить більш виразними навіть найдрібніші деталі зображення, непомітні на інших екранах. Технологія Mega Contrast відповідає за поліпшення контрасту. А для справжніх кіноманів передбачений режим "Кіно". Звучання в Samsung UE32J5005AK також на належному рівні, завдяки використанню технологій Dolby Digital Plus і підтримки DTS Studio Sound.

У цій статті ми пройшлися по рейтингу бюджетних телевізорів 2017 року і розглянули найпопулярніші моделі. Сподіваємося, що ви отримали необхідні знання, які допоможуть вам зробити правильний вибір.