Сон має бути комфортним та здоровим. Так, ви почуваєте себе гарно і бадьоро. Для цього варто щоб у вас було якісне ліжко, яке забезпечить вас відпочинком на достойному рівні. Кожна людина має власні вимоги до цього елементу меблів. Деяким зручно спати на твердому ліжку, іншим на м’якому. Але є ще також естетичний елемент такий як оббивка. На перший погляд він не грає значної ролі і його можна обрати виключно за зовнішній вигляд. Тут на сайті http://www.vegas.ua/uk/krovati/miagkije ви можете бачити приклади таких ліжок. Тим не менш давайте подивимося більш детально на цей елемент ліжка.

Варіантів дуже багато. Сучасні технології виробництва дозволили створити широку лінійку різноманітних матеріалів для оббивки ліжка. Це означає що кожний, навіть самий найвибагливіший клієнт зможе знайти варіант під дизайн свого інтер’єру.

Перше з чого хотілось би почати це — Екошкіра. Це штучний матеріал, тим не менш екологічно чистий, який за зовнішніми ознаками повторю шкіряні вироби. Одною з найбільших переваг цього матеріалу є те що його дуже просто чистити в разі забруднення. Достатньо скористатися лише вологою серветкою для легких плям. При більш серйозному забрудненні є великий перелік спеціальних моючих засобів. Синтетичне покриття більш стійке до перепадів температури та вологості.

Тканина — вона більш приємна до тіла, виглядає тепліше та більш гармонічно поєднуєтеся з елементами спальні. Є дуже багато видів тканини а саме:

- флок

- флок

- ворсиста тканина

- жаккард

- мікрофібра

Флок та ворсистий флок. Це найбільш популярна тканина. У її склад входить 65% поліестеру і 35% бавовни. Завдяки поєднанню синтетичних та натуральних ниток, дана тканина “дихає”, є екологічною з одного боку, а з іншого — стійка до зносу та міцна. Завдяки спеціальному просоченню флок захищенний від загоряння, забруднення, вигорання. Захисне напилення здатне винести біля 7-8 капітальних чисток.

Ворсистий флок складається з капронових та нейлонових ниток. Вони кріпляться на ткану основу за допомогою клею. Нитки короткі тож доволі стійкі до витерання. Через синтетичну природу флокового ворсу він накопичує статичну електрику. На додачу у місцях згину з часом можуть утворюватися лисини. В іншому флок - файна оббивна тканина, і головне — недорога.

Жаккард це тканина в якій використовується особливий вид плетіння винайдений французом Жаккаром. Сьогодні жаккард виготовляють з натуральних і синтетичних ниток. В ході плетіння використовуєтся 10 однотонних або кольорових ниток, завдяки чому жаккард виглядає дорого і вишукано. Перевага такої тканини те що вона міцна, красива; недоліки боїться плям, вологи та витримує лише сухе чищення.

Одна з останніх сучасних розробок в мирі тканин — мікрофібра. Її можна виготовити зі 100% синтетики або бавовни і покрита тефлоновим просоченням. Така тканина буде міцною, практичною, не буде вигорати під дією сонячних променів, стійкою до проникнення вологи, різних забруднень, вогнетривка. Мікрофібра — доволі тонка та гладка тканина, в наслідку чого їй зовсім не страшні зачіпки від котячих кігтів. Завдяки однотонності оббивка з мікрофібри підійде до будь-якого інтер'єру.