Зацікавлені вигідно придбати будинок чи земельну ділянку в Києві, Київській області? АН Park Lane: швидкий пошук об’єктів, грамотне оформлення документів

Як вигідно придбати будинок чи земельну ділянку у Києві та Київській області: рекомендації експертів

Власники квартир у Києві та області найчастіше замислюються про купівлю будинку з земельною ділянкою за межами міста чи у передмісті, поближче до природи і чистого повітря. Прийнявши рішення про здійснення покупки, слід дотримуватися основних порад експертів, щоб вкладення коштів було вигідним.

Динаміка цін на ринку землі і нерухомості

Аналізуючи ринок житла за попередній рік, агентство нерухомості Park Lane в особі директора відмітило, що придбання присадибних ділянок, ділянок для майбутнього будівництва чи засадження різноманітними культурами – найбільш ліквідне вкладення грошових коштів. Ціни на землю тримаються відносно низькі, і спостерігається невеликий ріст у межах 0,9-1,55% за останній місяць. Якщо розглядати вартість квадратного метра будинку у м. Київ та по області, то в січні житло подешевшало на 0,8-1,3%. Тому купівля житла чи земельної ділянки в 2018 році стане вигідним інвестиційним вкладенням.

Особливості придбання будинку у Києві і області: на що потрібно звернути увагу

Перед тим, як купувати будинок, потрібно визначити наступні пріоритети: для якої мети купується об’єкт (для постійного проживання, використовування в якості дачі чи для проведення святкових і вихідних днів); наявність комунікацій (централізованого водозабезпечення чи колодязів, який встановлений тип опалення, електроенергії, чи є підключення до газопостачання, ін.); віддаленість від супермаркетів, ринків, розважальних центрів, кінотеатрів, т. п. Після обговорення з продавцем усіх питань, які цікавлять, необхідно відвідати будинок і оцінити його стан. Більш детально про переваги і недоліки житла зможуть відповісти співробітники агентства нерухомості https://parklane.ua/uk/realty_search/house/sale, які уповноважені надавати для огляду той чи інший об’єкт нерухомості.

Значимі чинники при виборі земельної ділянки

Перш, ніж придбати земельну ділянку в Києві чи передмісті, краще проконсультуватися з фахівцями в області нерухомості, які нададуть потрібні рекомендації. Якщо пакет документів для угоди готується самостійно, то вона може бути оформлена не зовсім коректно, що спричинить масу незручностей і займе зайвий час на її переоформлення.

Критерії з відбору земельних ділянок для спорудження будівель

Скориставшись послугами агентства нерухомості https://parklane.ua/realty_search/land/sale, клієнт зможе вибрати ділянку необхідного типу і розміру. Прийнявши рішення стати власником земельної ділянки, слід визначити найбільш важливі моменти:

• максимальну вартість, при якій можлива покупка;

• місце розташування ділянки, її віддаленість від міста;

• зручність транспортної розв'язки, стан дорожнього покриття;

• розвиненість інфраструктури; • наявність комунікацій;

• родючість землі (у разі вирощування овочевих і зернових культур);

• наявність лісових угідь і водних ресурсів.

Ріелтори, виявивши основні пріоритети клієнта при виборі ділянки чи будинку, нададуть перелік необхідних документів, підберуть фахівця, який якісно зробить експертну оцінку об’єкту нерухомості, безпосередньо здійснять угоду купівлі-продажу за прийнятною ціною. Також фахівці підкажуть подальші дії, необхідні для повного оформлення права власності на будинок чи ділянку.