Налобний ліхтар - дуже потрібний та зручний освітлювальний прилад. Він забезпечує яскраве світло і при цьому дозволяє рукам залишатися вільними. Якщо вам потрібен якісний налобний ліхтар, то варто звернути увагу на ліхтарі Nitecore, які відрізняються надійністю і пропонують цікаві інноваційні моделі.

 

Налобні ліхтарі Nitecore легкі та зручно кріпляться на голові, що дозволяє носити їх кілька годин або навіть діб. Вони можуть працювати на батарейках, акумуляторах або заряджатися через USB, давати біле або червоне світло.

 

 

 

 

 

Кому потрібні налобні ліхтарі?

 

 

 

Ви турист, дігер, альпініст, рятувальник? Тоді вам потрібен налобний ліхтар.

 

Налобники - дуже зручні ліхтарі, яки можна використовувати для полювання та риболовлі. З таким освітлювальним приладом ви зможете моментально підсвічувати собі туди, куди дивляться очі, адже ліхтар буде обертатися разом з поворотом голови. І дуже важливо, що руки при цьому будуть вільні.

 

Наобний ліхтар Nitecore підійде також для велосипедистів. Він буде добре освітлювати дорогу та не буде заважати керувати велосипедом.

 

 

 

 

Яку модель вибрати?

 

 

 

Перш ніж купувати собі освітлювальний прилад, розгляньте різні варіанти, зверніть увагу на кріплення, елементи живлення, джерело світла, набір функцій. У Nitecore досить багато цікавих моделей, які варто розглянути, і ви точно знайдете собі те, що потрібно.

 

Налобні ліхтарі серії Н підходять для широкого кола споживачів. З ними зручно буде відправитися на нічну риболовлю, обстежити печери або почитати книгу в наметі. Деякі моделі оснащені червоним світлодіодом, що дозволяє зору не збиватися з «нічного режиму» при підсвічуванні. Так, наприклад, налобний ліхтар Nitecore HA20 оснащений додатковими червоними світлодіодами. Інші плюси цієї моделі - підвищена міцність, легкість та компактний розмір.

 

Ще одна модель цієї серії HC33 відрізняється далекобійністю променя - 187 метрів, та інноваційним світлодіодом CREE XHP35 HD, який забезпечує максимальний світловий потік 1800 люменів. Це акумуляторні ліхтарі, які зручно перезаряджати.

 

Ви можете обрати ліхтар серії Т - Nitecore T360. Його особливості: спеціальне сферичне кріплення, яке дозволяє повертати його на 360 градусів та сучасний захист від вологи, завдяки якому його можна використовувати під дощем. Зручно, що в ньому є micro USB порт, який дозволяє зарядити ліхтар в будь-який момент.

 

Якщо вам потрібен вибухозахищений ліхтар, оснащений червоним світлодіодом, зі зручною USB зарядкою, то вибирайте моделі лінійки ЕF. Для тих, хто шукає ультралегкий ліхтар, який можна кріпити також на велосипед або рюкзак - ваша модель Nitecore NU05 KIT.

 

 

 

 

Ліхтарі Nitecore - приємна ціна та відмінна якість

 

 

 

Ліхтарі Nitecore дуже добре зарекомендували себе серед тих, хто цікавиться освітлювальними приладами. Відмінна якість приладів та сучасні «навороти» роблять їх дуже популярними. Є ще 5 років гарантії, приємна ціна, доставка по Україні - важливі додаткові переваги, які також підвищують популярність продукції Nitecore в очах покупців.

 

Nitecore - експерт в області ліхтарів, який забезпечить вас світлом в будь-яких ситуаціях!