Розслаблюючий масаж - один з найпопулярніших і ефективних видів відпочинку у Львові http://paradise-mass.lviv.ua/uk/article/rozslablyayuchyy-masazh-u-lvovi!

Головний принцип професійного релакс масажу: створення рівного енергетичного балансу в тілі. Звідси і цілий ряд правил, ігнорування яких не дозволить досягти очікуваного ефекту!

Розслаблюючий масаж у виконанні Paradise - це професійний підхід, помножений на багаторічний досвід майстра. Звідси: максимальна ефективність у кожному русі! Масажний асортимент салону складається з десятків технік, які детально можуть бути вивчені Вами на сайті: paradise-mass.lviv.ua або в телефонній розмові з адміністратором: (063) 0194-090 або (098) 1185-474.

Кращий масажний салон у Львові

Професійне виконання розслаблюючого масажу з Paradise у Львові

Послідовність дій - одне з головних правил на шляху до успіху під час масажного сеансу!

  1. Масажуємо голову. Тут доречні прийоми погладжування, розтирання і здавлювання. Масажні рухи при цьому здійснюються кінчиками пальців, а опрацьовується зона верхівки і потилиці, вух і вісків.
  2. Переводимо акцент на шию, плечі і спину. Прийоми тут можуть бути задіяні ті ж, однак з обов'язковим додаванням масел. Важливо: масло попередньо розігрівається в руках, щоб виключити фактор перепаду температур.
  3. Сідниці, стегна, ікри. На даному етапі в основному використовуються розтираючі і розминаючі рухи. Поступово опускаємося до ступень.
  4. Розслаблюючий масаж грудної клітини. У певному сенсі і при певному підході його вже можна вважати прелюдією.

Переросте класичний розслаблюючий масаж в еротичний чи ні залежить лише від манери виконання. Що вміщує в себе завершальна стадія сеансу від Парадіз у Львові, а також про інші тонкощі масажних технік консультуйтеся з адміністратором салону!

Чому масажний салон Paradise у Львові є найкращим?

Ми гарантуємо комплексний цілодобовий відпочинок щодня для гостей і жителів Львова http://paradise-mass.lviv.ua/uk/content/kontakty. Прибули до нас по роботі або розширюєте кругозір, відкриваючи нові горизонти... Paradise стане для Вас головною визначною пам'яткою і забезпечить найтепліші спогади!

Люкс-сервіс від Paradise у Львові:

  1. Доступ до релаксу 24/7.
  2. Наявність широкої карти бару.
  3. Оформлення інтер'єру в стилі «VIP».
  4. Наявність вай-фай в усіх зонах відпочинку.
  5. Розташування в центрі міста (є парковка).

Замовляйте вільний час уже зараз (робота 24/7).