Багато співвітчизників на тлі постійного подорожчання електроенергії прагнуть знайти альтернативу. Особливо це актуально для тих, хто живе за межами міста і має можливість на своїй ділянці або на даху будівлі встановлювати спеціальні панелі. Вони необхідні, щоб повноцінно запрацювали автономні сонячні електростанції. Вони складаються з фотоелементів і акумуляторів, інверторів, дозволяють забезпечити кілька або один прилад електричною енергією і значно або взагалі повністю знизити витрату споживання енергії з центральної мережі.

Актуальність автономної СЕС

Установки використовувати починають по всьому світу, особливо вони затребувані в тих містах і країнах, в яких постійно зростає енергоспоживання. В Україні також прийшли інноваційні технології, які тільки набирають популярність. І першими їх стали використовувати власники заміських і приватних будинків, відокремленим виробництв і промислових компаній. Автономні станції особливо актуальні для районів, де:

  • Велика кількість часу світить сонце.
  • Немає доступу до централізованої мережі.
  • Вартість споживання електроенергії дуже висока.

Сучасні технології зробили крок далеко вперед, вони використовуються для того, щоб не тільки забезпечувати людей електричною енергією, але і значно скоротити шкідливі викиди в атмосферу. Саме тому такі станції активно встановлюються в районах, де катастрофічна ситуація ще й з екологією.

Головні переваги системи

Сучасні сонячні електростанції доступні багатьом співвітчизникам. З кожним роком галузь все більше розвивається, а тому і сфера поширення автономних електростанцій, які працюють від світлового потоку, тільки збільшується. До незаперечних переваг таких установок можна віднести:

  • Високий рівень якість і надійність. Застосовувати автономні СЕС можуть більше 30 років. Для виробництва використовується виключно високоякісний кремній, а самі панелі роблять несприйнятливими до негативних погодних явищ, вони зносостійкі.
  • Невичерпність ресурсом - досить один раз встановити продукцію, щоб вона тривалий час давала електричну енергію.
  • Модульність - немає необхідності особливим чином обслуговувати модульні системи, в тому числі чистити сніг.

Додатковими перевагами стають просте підключення, безшумність в процесі роботи, повна автономність і надійність всіх елементів. Важливо, що всі виконані роботи та надані види сонячних модулів від компанії «Екотехнік» матимуть гарантію якості.