Проблеми з працевлаштуванням породжують пошуки вакансій за кордоном, не винятком стала Україна. Найоптимальніший спосіб хорошого заробітку, це працевлаштування в Польщі. Але для цього необхідно пройти кілька процедур, які передбачають оформлення пакету документів.

Самостійно зробити це практично неможливо, з урахуванням розвитку бюрократії. Кадрове агентство в Полтаві надасть швидку і якісну допомогу у працевлаштуванні в Польщі. Клієнтові не доведеться довго збирати документи, за нього це зроблять працівники фірми за короткий термін.

Вакансії в Польщі

Ми допомагає всім бажаючим, які вирішили поліпшити своє матеріальне положення, незалежно від статусу і віку людини. Вакансії пропонуються самі різні:

·         • Водії далекобійники;

·         • Офіціанти, бармени, кухарі;

·         • Вихователі, няні, гувернантки;

·         • Слюсар, фрезерувальники, токарі.

Наше агентство працює безпосередньо з роботодавцями, тому гарантовано 100% працевлаштування. Зарплата складе від 500 до 1300 доларів. Залежить від професії і кваліфікації робітника. Житло в більшості випадку надає роботодавець.

Чому саме Польща

Для українців найбільш дружня країна є Польща. Роботодавці цієї країни воліють брати на роботу саме громадян України, які зарекомендували себе як надійні і чесні. Притому відстань невелика і дозволяє частіше приїжджати на Батьківщину і відвідувати своїх близьких і друзів. У нас демократична цінова політика за послуги. Це дозволяє практично будь-якому громадянину України отримати можливість працювати в Польщі.

Сайт агентства http://work.poltava.ua