Кеди Конверс дуже популярні не тільки серед молоді, але й у дорослого населення. У США та Європі багато пенсіонерів носять саме кеди, бо вони цінують в цьому взутті комфорт, стильний дизайн і, звичайно, ім'я.

Останнім часом і у нас дорослі люди, які перш за все цінують комфорт і стиль, обирають кеди для повсякденного образу. Білі кеди мають власну особливу ауру, яка дуже приваблює модників і модниць своїх акуратним виглядом і класичним образом.

Особливості білих жіночих кед

Білі кеди дуже відрізняються від своїх аналогів у іншому кольорі. Важно пояснити чим саме, але кожен, хто бачить їх може одразу сказати, що це щира правда. білі кеди будь-який образ роблять привабливішим и елегантнішим. Якщо ви хочете спробувати їх магію на собі, треба витратити час і обрати найкращий варіант.

Зараз Convers виробляє білі кеди з різних матеріалів:

• текстильні (найпоширеніші);

• шкіряні (в тренді, добре підходять для прохолодної погоди);

• вінілові;

• джинсові.

Серед усіх кольорів, білі – є найпопулярнішими, на рівні, або, навіть, упереджуючи, чорний та червоний. Жінки, що люблять привертати до себе увагу, обирають взуття саме цього кольору, незважаючи на те, що вони легко і швидко забруднюються.

Модельний ряд цих кед достатньо широкий – майже кожна колекція Convers включає варіант у білому кольорі. Також розрізняють низькі і високі білі конверси.

З чим носити білі конверси?

З високими і короткими білими Convers можна поєднувати майже всі речі, які ви знайдете у своєму градеробі.

Білі Convers чудово пасують до будь-яких видів джинсів, а також шортів з джинсової або іншої тканини. Можете не сумніватись, взуваючи їх до короткої спідниці, або сукні. Проте й з довгою спідницею вони виглядатимуть достатньо файно.

Білі Convers чудово пасуватимуьт до будь-яких футболок так майок-алкоголічок. Ідеальний вигляд вони матимуть із спортивними костюмами світлих або темних кольорів.

Впевнені у собі леді часто поєднуть кеди піджаками, косухами, жакетами. Це непоганий варіант для міста.

Всупереч думці багатьох «модниць» не варто взувати кеди і легінси з тунікою, якщо ви не займаєтесь спортом. Якщо вам дуже хочеться вдягнутись саме так, краще обирати високі кеди.

Кеди добре виглядають завдяки акуратності, універсальності, простоті, і, в той же час, оригінальності. Носити їх можна як з шкарпетками, так і без них. Білі низькі кеди кронверс будуть добре виглядати і на шопінгу, і на прогулянці, і на роботі, і на побаченні, і у відпустці.