www.dcif.com.ua

Одне з перших місць у рейтингу найбільш популярних покрівельних матеріалів займає металочерепиця . Знаходиться вона на такому високому місці в рейтингу не спроста. Вибираючи її як матеріал для перекриття даху у власному будинку, власник переконається в достатній міцності матеріалу, у непідвладності його до впливу природних явищ, здивується великому вибору запропонованих кольорів, власноруч зможе спробувати виконати її укладання і переконатися в простоті монтажу, невеликій вазі і тривалому терміні служби. Металочерепиця - такий матеріал, який буде ідеально виглядати на даху і лазні, і котеджі, і будь-яких заміських будівель.

Як правильно вибрати металочерепицю

Підбираючи матеріал для перекриття даху на сайті www.dcif.com.ua , потрібно уважно вивчити його зовнішній вигляд, полімерне покриття і щільність металу.

Колірна гамма металочерепиці досить широка, тобто можна вибрати колір спираючись на свої смаки, або поєднуючи із загальною колірною гамою всього ділянки або з дизайном сусідніх будівель. В основному купують ті кольори, які найбільш наближені до натуральних відтінків черепиці з кераміки. Часто користуються популярністю кольору зеленої гами, які забезпечують даху колірну гармонію з навколишнім зеленню природи. Вибираючи покриття для даху іншого кольору потрібно бути уважним, для того що б ваш будинок не вийшов занадто строкатим.

Фахівці радять вибирати вид металочерепиці спираючись на кліматичні умови даної місцевості. І якщо у вашому регіоні в зимовий період часу випадає велика кількість снігу, купуйте матеріал з металевою основою і не менше 0,5 мм завтовшки.

Вид захисного полімерного покриття потрібно підбирати спираючись на інтенсивність атмосферних явищ даної місцевості. Наприклад, якщо ваш присадибна ділянка знаходиться в середній смузі, де в літній період не занадто жарко, а в зимовий період немає сильних тривалих морозів, то вам цілком підійде черепиця з захисним покриттям з поліестеру, яке в свою чергу дасть можливість заощадити кошти при покупці.

У разі, коли ви робите дах у будинку знаходиться в районі з сильними коливаннями температури або біля моря, де в повітрі велику кількість парів морської солі, тобто з високий вміст агресивних речовин для будівельних матеріалів - потрібно підбирати більш високу ступінь захисту. У таких випадках потрібно звернути увагу на матеріал, захищений полівінілфторидом або пластоизолом.

Як і при покупці будь-якого іншого товару, ознайомтеся з сертифікатом якості на даний товар. Це "знайомство" дасть можливість придбати якісний товар від надійного фірми-виробника і не витратити гроші даремно.