Під час ремонту та будівництва постійно постає питання, який тип огорожі обрати. Це стосується й в’їзних брам, й гаражних ворітних систем. Сьогодні разом з brama-market.lviv.ua розповімо про два популярних типи воріт: розпашні та секційні. Обидві моделі мають, як переваги, так і недоліки, отже спробуймо зрозуміти, в яких випадках доречно встановлення тої чи іншої моделі. А ознайомитись із варіантами гаражних брам ви можете за посиланням — https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-garazhni-alutech-ryterna-wisniowski-hormann-doorhan

В яких випадках доречні секційні ворота?

Ворота з сендвіч-панелей виглядають стильно і підходять для будь-якого фасаду. Це наразі найбільш затребуваний варіант огорожі для встановлення на гараж. При відкритті вони підіймаються під стелю, лишаючи вільною під’їзну дорогу. Тож це прекрасний варіант, якщо прибудинкова ділянка досить вузька.

Розглянемо основні плюси секційних огорож:

  1. Міцність та експлуатаційний потенціал. Такі конструкції виготовляють з оцинкованої сталі, яка витримує високі навантаження та захищена від корозії. Основна маса стулки приходиться на механізм балансування — торсіонний (25000 робочих циклів) або пружини розтягнення (15000 циклів). Також варто підмітити, що брами працюють майже безшумно.

  2. Підтримка сталої температури. Сендвічі складаються зі сталевих листів та пінополіуретанового наповнення. Конструкція забезпечує високу опірність теплопередачі. Це хороший варіант для встановлення в опалювальному приміщенні.

  3. Захист від зловмисників. Секційні ворота виготовляються з механізмами, що захищають від злому та проникнення. Розташування полотна і секцій перешкоджають спробам підважування. Для підвищення рівня безпеки використовуються ригельний замок. Автоматичний привод наглухо блокує полотно при закриті, і зрушити його з місця неможливо.

  4. Автоматика. Дозволяє керувати системою на відстані з пульта дистанційного управління, смартфону або з використанням домофона.

  5. Дизайнерські рішення. Широкий вибір оформлення панелей дозволяє підібрати стиль, що гармоніюватиме із загальним оформленням екстер’єру.

До недоліків відноситься необхідність періодично перевіряти механізми на справність. Ціна підйомних воріт вища, ніж розпашних, проте вони надійніші та мають більший експлуатаційний строк.

Де застосовують розпашні ворота?

Двостулкові ворота — класичне рішення оформлення в’їзду. Для гаража їх використовують все рідше. Проте прихильників традиційних рішень до сих пір віддають перевагу саме цьому типу. До переваг відноситься легкість та швидкість виконання монтажних робіт. Конструкція складається з опорної рами або стовпів, стулок та петель, на які вони навішуються. Вартість цих брам менше ніж аналогів, виключення — моделі з художньою ковкою. Управляти можна вручну або за допомогою електропривода.

Проте підбирати модель варто уважно, приділіть увагу якості кріплень та петель. Вони повинні бути з нержавіючої сталі, оскільки є ризик провисання полотна. Час від часу їх необхідно змащувати. Металеві та ворота із профнастилу майже не зберігають тепло в середині приміщення. Тож такі брами краще встановлювати лише на в’їзд.

Як замовити двостулкові або секційні ворота з доставкою у Хмельницький?

На сайті brama-market.lviv.ua можна зробити замовлення оформивши заявку онлайн. Другий варіант — телефонуйте за номером +38 (050) 356-21-14. Також ви можете звернутись до офісу «БРАМА-МАРКЕТ» у Хмельницькій області. Тут вас проконсультують, покажуть зразки воріт, аксесуарів та подарують знижку -10%. Виготовлення виконується під замовлення з урахуванням розмірів отвору та триває до 10 діб. Доставляємо брами по Україні за 3 дні.