Дитячі електричні зубні щіткиСтежити за здоров'ям зубів важливо з дитячого віку. Малюк повинен привчатися дотримуватися гігієни. До того ж це допоможе уникнути дитині неприємних відчуттів, які супроводжують карієс.

Проблема в тому, що діти досить халатно ставляться до здоров'я своїх зубів. Чистка не завжди проходить ефективно. Виправити цю проблему можна, купивши дитині електричну зубну щітку. Такий інструмент істотно підвищує якість догляду за ротовою порожниною.

Де можна купити дитячу електричну щітку?

Зрозуміло, пристрої, розраховані на дорослих споживачів сьогодні знайти набагато простіше. Асортимент дитячих щіток зазвичай обмежений. Щоб вам було з чого вибирати, варто відправитися на пошуки в Інтернет. Представлені дитячі електричні зубні щітки  в online-каталогах магазину «Зубні щітки». Тут ви знайдете сертифіковану продукцію від перевірених виробників. Всі щітки функціональні, зручні, безпечні і забезпечують ефективну очистку. Яскравий і цікавий дизайн привалює малюків. Чищення зубів проходить набагато веселіше і охоче.

Як вибрати дитячу зубну щітку: поради батькам

Використовувати електричні щітки краще з трьох років. Емаль стає досить міцною для такого впливу. Зрозуміло, чистити зуби малюк повинен під наглядом батьків.

Орієнтуйтеся на вікові категорії, зазначені виробником. Враховуйте, що діапазон не може бути великим (наприклад, від 3 до 10 років). Вимоги до зубних щіток для трирічних і десятирічних дітей зовсім різні, тому виникають сумніви в якості продукції.

Для самих маленьких вибирають звукові моделі щіток. Такий інструмент забезпечує більш щадне очищення емалі та ясен. Щетина повинна бути м'якою. Шукайте присторій категорії soft або навіть extra soft. Краще вибирати нейлон. З віком жорсткість щетини можна підвищувати. Уже після п'яти років дитина може користуватися щітками з позначкою «medium».

Коли дитина може перейти на дорослі моделі щіток? Для цього йому має виповнитися приблизно 13 років. До цього часу краще використовувати дитячі моделі.

Враховуйте розмір чистячої головки. Важливо, щоб дитині було комфортно користуватися щіткою. Звичайно, розбиваючи ці пристрої за віковими категоріями, виробники враховують розміри щіток. Однак це не змінює того, що батькам потрібно брати до уваги анатомічні особливості своєї дитини при виборі.

Бажано купувати щітку з датчиком тиску і таймером. Це гарантує ефективну і безпечну чистку.