Правильно вибрати дитячі речі не так легко, як здається, адже купуючи одяг для свого малюка, слід звертати увагу на безліч деталей. Всі батьки намагаються підібрати для своїх чад оригінальний, модний та яскравий гардероб, але це не основний критерій вибору дитячого одягу. Тому ми розкажемо, як правильно вибрати одяг для дітей, та яким вимогам він має відповідати.

Які правила допоможуть вибрати дитячий одяг?

Перш за все, неважливо, де ви будете купувати одяг – в реальних магазинах або замовляти в дитячому інтернет маназині, обов’язково переглядайте інформацію про тканину. Вибирайте одяг лише з натуральних волокон: чудовим варіантом буде бавовна, льон, оксамит або шерсть. Тканина має поглинати вологу і пропускати повітря, дитині буде максимально комфортно в такому одязі. Більшість натуральних волокон приємні на дотик, тому не викликають алергічну реакцію або подразнення шкіри.

Проте варто зазначити, що речі з натуральних волокон вартують більше, ніж одяг зі штучних матеріалів. Якщо ваш бюджет обмежений, то радимо звернути увагу на товари, де вміст натуральних волокон складає хоча б 50%. Також при виборі звертайте увагу на те, щоб виріб був якісно пошитий, мав рівні та міцні шви.

Вибираючи одяг для малечі слід завжди пам’ятати те, що діти неймовірно швидко ростуть, тому:

  • По-перше, не варто купувати дуже багато одягу, адже дитина швидко з нього виросте
  • По-друге, не купуйте занадто дорогі речі від топ-брендів, адже ваш малюк носитиме цю річ максимум один сезон.
  • По-третє радимо купувати річ хоча б на один розмір більшу, в такому разі вона прослужить довше.

Більшість дитячого одягу виготовляють з яскравими малюнками, цікавими застібками, оздоблюють різноманітними прикрасами – це теж важлива деталь. До прикладу, якщо ви обираєте кофтинку з модним принтом, то варто переконатись, що він виконаний з якісної фарби, яка не вимиється після першого прання. Якщо ви купуєте джинси або курточку, де є кнопки або застібки, зверніть увагу з чого вони виготовлені. Часто їх виготовляють з нікелю, який шкодить дітям, тому радимо віддавати перевагу дерев’яній або пластмасовій фурнітурі.

Окрім цього, враховуйте, що дитині має бути зручно в одязі, який ви придбали, він не має сковувати рухів, а шкіра в ньому має «дихати». Зручними в повсякденному користуванні будуть зручніші темні відтінки, адже вони легше перуться. Якщо ж купуєте світлий одяг, то вибирайте ту тканину, яка легко переться та чиститься.

Підсумовуючи вищевикладене, можемо сказати, що одяг, перш за все, має бути якісним, добре пропускати повітря та вбирати вологу, він не повинен подразнювати шкіру дитини та сковувати рухи. Але і про моду не варто забувати, при виборі одягу завжди враховуйте думку дитини та вибирайте яскраві та стильні речі.