Сьогодні мати свій сайт в мережі інтернет є не розкішшю, а необхідністю. Жоден бізнес не може існувати без власної сторінки, але однієї розробки сайту недостатньо для того, щоб пропонувати свої послуги чи продавати продукт. Ваш сайт повинен мати «місце для проживання» в мережі, тому необхідно придбати хостінг. Перед тим, як зробити замовлення, вам слід ознайомитися із цим поняттям. Отже, хостінг означає послугу, яка передбачає розміщення вашого порталу на сервері задля того, щоб користувач зміг переглядати його в будь який час. Окрім того, кожен сайт потребує доменне ім’я, щоб люди могли знаходити вашу компанію в інтернеті. Існує безліч компаній, які пропонують подібні послуги. Ціни між ними різняться. Саме тому у користувача постає питання – який краще хостінг Україна обрати?

Як обрати хостінг в Україні.

Існують різні види хостінгу: як сумісні, так і ті, що знаходяться на виділеному, або віртуальному сервері. В залежності від того, що потребує ваш сайт, потрібно обирати характеристики. Провайдери, які пропонують такі послуги, зберігають файли вашого сайту на свої серверах за допомогою потужних комп’ютерних систем. Таким чином, під час підбору вам слід дуже уважно обирати вірне рішення. Слід розібратися в основних видах хостінгу більш детально:

  • Сумісний хостінг підійде для тих, хто використовує сайт, який «хоститься» з іншими ресурсами. Таким чином, простір, пам’ять та дані розподіляються між ними. Головна перевага такого варіанту у його легкості та невисокій вартості.
  • Віртуальний – це сервер, який направлений на зберігання файлів вашого порталу з іншими сайтами, але кожен із них має свій простір окремо. Крім того, ніякий ресурс не розподіляється між собою.
  • Виділений – це той вид хостінгу, який надає повний контроль та зберігає високий рівень захисту приватності. Таким чином, ваш сайт буде знаходитись на спеціально виділеному сервері, що є дуже важливим фактором.

Доступні умови придбання хостінгу

Якщо ви гаєте багато часу на те, щоб прийняти правильне рішення, зверніться до провайдера Realhost. Він пропонує найбільш вигідні тарифи для вашого інтернет-ресурсу, з якими можете ознайомитися на сайті http://realhost.com.ua/. Крім того, ви отримуєте безкоштовну підтримку у будь-який час доби. Сервіс гарантує, що ваш бізнес буде працювати двадцять чотири години на добу без збоїв, оскільки він надійно захищений. Переконайтесь, що хостінг в Україні разом з Realhost – це дуже просто, недорого та зручно