Кожна людина, яка слідкує за своїм здоров’ям, знає, що здорові та білосніжні зуби - це не лише естетична вимога, а в першу чергу – індикатор, який вказує на те, що людина знаходиться у відмінній фізичній формі. На жаль, на сьогоднішній день не всі наші співвітчизники можуть похизуватися гарними зубами. Однак не треба засмучуватися, адже сучасна естетична стоматологія пропонує дієвий спосіб швидко та безболісно стати володарем гарної посмішки – для цього треба встановити вініри.

Для чого потрібні вініри і якими вони бувають?

Вінірами називають спеціальні пластинки, товщиною від 0,5 до 0,7 мм, які приклеюють до зубів. Використовують їх у тих випадках, коли такі процедури, як відбілювання та реставрація не дають необхідного ефекту, а пацієнту необхідно позбутися певних естетичних недоліків (неправильна форма, жовтий відтінок зубів, відколювання).

Підбирають вініри під натуральний колір зубів пацієнта. В залежності від матеріалу, з якого виготовляють вініри, вони бувають:

  • Керамічні (порцелянові). Естетично привабливі керамічні вініри відомі багатьом. Їх полюбляють не лише за гарний вигляд, але й за довгий термін експлуатації (до 15 років). Виробляють такі вініри у зуботехнологічній лабораторії, за попередньо зробленим зліпком зубів.
  • Композитні. Виготовлення і встановлення вінірів відбувається одночасно, на першому сеансі у стоматолога. Вагомим плюсом композитного матеріалу є його доступна вартість, тому такі вініри користуються попитом у багатьох пацієнтів. Мінусом є їх невеликий термін служби – 5-7 років.
  • Цирконієві. Виготовляють з оксиду цинку. Це дорогі вініри, проте найбільш привабливі. Вони відрізняються максимально природним відтінком, за рахунок того, що пропускають сонячне світло. Термін експлуатації більше 20 років.
  • Голлівудські вініри. Тонкі (товщина до 0,3 мм), їх встановлення не займає багато часу, вони не змінюють колір та не деформуються в процесі експлуатації. Зважившись на встановлення таких вінірів, голлівудська посмішка вам гарантована.

Як бачите, вініри – це не розкіш, і в наш час кожен може дозволити собі стати власником гарної усмішки. Який саме вид вінірів обрати,залежить від ваших фінансових можливостей, і звичайно не знехтуйте порадами вашого лікаря стоматолога. Пам’ятайте, що здорові, міцні та білі зуби – це основа вашого відмінного самопочуття та здоров’я. Дбайте про них кожного дня, і результат у вигляді білосніжної усмішки вам буде гарантований.

Проглянути більше інформації та отримати консультацію Ви можете на сайті стоматологічної клініки http://elvirabezvushko.com.ua