Жоден автовласник не може бути впевненим, що в дорозі не трапиться якась неприємна пригода. Ситуації, коли автомобіль втрачає можливість самостійно рухатись бувають різними. Це може бути якась несправність в дорозі, ДТП або банальна втрата ключів, коли власник не має можливості потрапити в салон власного автомобіля. У таких випадках найкращим рішенням проблеми буде виклик евакуатора, який доправить автомобіль до станції технічної допомоги.

Викликати евакуатор в Чернівцях мають можливість всі власники автотранспорту, вага якого не перевищує 3 тонн. Послуга надається у самому місті та на його околицях. Евакуатори – це спеціальні транспортні засоби, обладнані такими пристроями як

  • автомобільні платформи (ламаними, зсувними, нерухомими),
  • підіймальними механізмами (гідравлічними, механічним, електричними лебідками),
  • кранами – маніпуляторами.

Крім того, евакуатори оснащені спеціальними кріпленнями, що забезпечують надійну фіксацію автомобіля під час транспортування.

Щоб замовити евакуатор в Коломиї, Чернівцях чи будь – якому іншому українському місті, треба зателефонувати менеджеру компанії, описати характер пошкоджень автомобіля, та його модель. Ця інформація необхідна для вибору грузопідйомності евакуатора та типу його обладнання, щоб забезпечити надання ефективної допомоги в дорозі.Також треба вказати місцеперебування пошкодженого транспорту.

Вартість послуг евакуатора залежить від того, в якому стані знаходиться транспортний засіб, його габаритів, віддаленості до місця доставки. Замовити евакуатор автовласники мають можливість у цілодобовому режимі. Поставка евакуатора здійснюється на протязі 30 хвилин. Керування спецтехнікою довіряють лише професіоналам, тому послуга надається оперативно та якісно.