Римські шторки є однією з різновидів жалюзі і рулонних виробів. Виконуються такі шторки з досить щільної текстильної тканини, яка не пропускає в приміщення шкідливі ультрафіолетові промені і захищають від сонця. Римські штори від Rollo.lviv.ua впишуться в будь-який інтер'єр і прекрасно доповнять дизайн вашого вікна і приміщення. Завдяки механізму дії і руху, ви завжди можете скласти римські шторки в акуратні складочки, ширина яких може варіюватися в залежності від індивідуальних побажань і переваг. Безсумнівним плюсом таких виробів є їх практичність. Такі шторки можна легко прати і прасувати.

До недоліків римських штор можна віднести те, що вони досить швидко накопичують пил і надмірна вологість здатна легко забруднити вироби. Рулонні штори рулонні вироби дуже практичні і економічні. Вони досить функціональні і зручні у використанні. Їх можна змотати в блок і розправляти тільки вдень або ж в дуже жарку і сонячний час. Також крім захисту від сонця, рулонні штори врятують від зацікавлених поглядів, що доносяться з вулиці. До недоліків можна віднести те, що такі вироби можна протирати тільки сухою ганчіркою, до того ж вони досить часто ламаються. У зв'язку з цим їх доводиться знімати і лагодити.

Якщо все ще не вирішили, як захистити вікна від сонця влітку, то зверніть свою увагу на жалюзі. Жалюзі є одним з найпростіших і ефективних способів захисту від ультрафіолетових променів і боротьби з сонцем і спекою. Вони можуть виготовлятися з різних матеріалів: тканина, пластик, дерево і бамбук. Також існує варіант комбінування декількох матеріалів. До позитивних властивостей жалюзі відносяться: Регулювання кількості потрапляння шкідливих ультрафіолетових променів. Навіть якщо жалюзі повністю закриті, завдяки проміжків, в приміщення може проникати свіже повітря. Запобігання вигоряння меблів і пластикових вікон.

Якщо правильно підібрати дизайн жалюзі, їх текстиль і колір, то ви зможете гармонійно доповнити інтер'єр приміщення. Не пропускає тепло в сонячні дні і зберігає його в холодну пору року. Чи не потребують догляду. Буде досить один раз на місяць поміщати жалюзі в мильний розчин, після чого, просушити і повісити. Якщо постане питання: «Як захистити квіти від сонця на вікні», то ідеальним рішенням стануть саме жалюзі або ж римські штори. Завдяки товстому текстилю та механізму дії, вони ефективно захистять ваші кімнатні рослини і не зашкодять їх при піднятті або опущенні. До того ж вони абсолютно не нагріваються, що також є плюсом для ваших рослин. Жалюзі захистять від сонця і спеки не тільки вас, але і ваших тварин.