Ваш будинок - це Ваша фортеця, і краще за все її прикрасять дерев'яні сходи. Вони можуть бути різної форми, розміру і виду.

Виготовлення такого виду виробів - це багаторічна діяльність творчої майстерні «Пластика Дерева». Конструкція нашого виробництва володіє найбільш якісними естетико-технічними характеристиками, такими, як:

  • безпека;
  • практичність;
  • функціональність;
  • довговічність;
  • оригінальність дизайну.

Крім того, використовуваний нами дерев'яний будівельний матеріал - це ще й екологічна чистота, що має на здоров'я людини тільки позитивний вплив. Також, слід зазначити, що у нас Ви зможете обрати будь-який вид такої споруди, як сходи з дерева, у відповідності з типом приміщення, де будуть вони розміщені і Вашими особистими уподобаннями.

  • маршовий - заповнює основну, центральну частину приміщення, прекрасно підходять для втілення всіх дизайнерських задумок щодо декорування сходів;
  • гвинтовий - ідеальне рішення в умовах мінімального простору приміщення, де необхідно з'єднати перший і другий поверх.
  • криволінійний - найскладніші у виготовленні конструкції, які, як правило, розміщуються біля стіни.

Також, нашими фахівцями якісно здійснюється облицювання сходів деревом. Як правило, це відбувається тоді, коли в приміщенні вже встановлено каркас майбутніх сходів. А ось зробити його досконалим зможе тільки наш професійний фахівець, справжній майстер своєї справи, використовуючи, при цьому, дерево.

Слід зазначити, що існує різний тип сходів згідно використовуваному виду несучих елементів:

на больцах на косоурах на тетивах
візуалізація тримання конструкції в повітряному просторі. фундаментальні і грунтовні конструкції з чітко видимими опорами. абсолютно класичний вид сходів.

Наша професійна команда зможе підібрати необхідні саме Вам сходи, відповідно до параметрів приміщення і особистих вподобань щодо їх дизайнерського стилю.

Сходи з дерева - це архітектурний елемент, основна функція якого полягає в забезпеченні вертикальної сполуки при з'єднанні двох приміщень, розміщених на різних поверхових рівнях. Зробити його ідеальним допоможе правильно прорахована ширина сходів, висота перил, а також інших, досить важливих показників, що обов'язково будуть враховані нашими фахівцями при виготовленні конструкції.

Якщо в будинку вже встановлено бетонний або металевий каркас, а так хочеться мати саме сходи з дерева, тоді така послуга, як облицювання сходів деревом стане ідеальним вирішенням цього питання. За допомогою деревини наш майстер додасть ансамблю із сходів елегантності і розкоші.

Замовити дерев'яні сходи у виконанні професійної команди творчої майстерні «Пластика Дерева» можна по одному з номерів телефону +38 (063) 427-76-03, +38 (095) 331-06-52, +38 (068) 745-50- 79 або за адресою електронної пошти [email protected].