Картинки по запросу Літній табір для малюківДитячий садок стає важливим етапом в житті кожної дитини. Завантаженість батьків на роботі, постійний брак часу, не залишають вибору. А перші роки в житті дитини закладають фундамент майбутнього життя. Дитячий садок дає дітям перші навички спілкування та вирішення конфліктів. Тут дитина вперше усвідомлює себе як особистість. Якість знань, з якими дитина прийде до школи, забезпечить відповідний рівень засвоєння шкільної програми. Щоб дитина мала достатню базу знань для успішного навчання в школі, та отримала всебічний розвиток, краще довірити свою дитину вихователям приватного дитячого закладу.

Про гармонічний розвиток дітей піклуються в дитячому центрі Олени Чернявської «Школа Радості». На високому рівні тут піклуються про здоров’я дітей. Медичним працівником регулярно проводяться огляди дітей. Також він контролює підтримання санітарних умов та виконання стандартів гігієни. А батьки зажди можуть отримати консультацію медсестри, щодо профілактики різних захворювань. Для дітей, які страждають від проявів алергії, підбирають спеціальне безпечне меню.

Про організацію літнього відпочинку дітей дізнайтеся на сайті дитячого центру «Школа Радості». Дітям 3 – 7 років пропонується відпочити у літньому таборі. Піклуючись про те, щоб батьки почувалися більш комфортно, дітям дозволяється відвідувати літній садочок за гнучким графіком, залишатися в садочку можна повний або неповний день.

Діти забезпечені 6 – ти разовим харчуванням. Приготуванням по – домашньому смачних страв займається кваліфікований шеф – повар. Страви готують з екологічно чистих продуктів. Меню розробляється з урахуванням порад лікаря. Діти забезпечені достатньою кількістю свіжих овочів та фруктів.

У дитячому центрі «Школа Радості» використовують у вихованні дітей методики визнаних у всьому світі вчених в поєднанні з методикою засновниці дитячого закладу Олени Чернявської. Більше про роботу закладу можна дізнатися на інтернет – ресурсі дитячого центру https://shkolaradosti.ua/ua/. Всі навчальні процеси проходять у формі гри. Тому в умовах літнього табору кожен день використовується для поглиблення знань й розвитку дітей.

У таборі організована робота різних майстер – класів, проводяться спортивні змагання та рухливі ігри на природі. Колектив табору має досвід в організації дозвілля, щоб воно було максимально корисним для дітей. Діти займаються підготовкою до школи, беруть участь в роботі різних гуртків та секцій, відвідують музичні зайняття.

У дітей є можливість спілкуватися англійською мовою. Вони вивчають вірші, проводять цікаві конкурси, співають веселі пісні. Мова поступово стає для дитини ближчою та зрозумілішою.

Дуже подобається дітлахам програма «Подорож по країнах світу». Вони здійснюють віртуальні подорожі по різних країнах, знайомлячись з їх культурою й традиціями. Цікавою є подорож по Україні. Країна має багату історію та культурні традиції. В процесі знайомства для дітей відтворюють колоритну атмосферу Сорочинського ярмарку. Діти змагаються в різних вікторинах та конкурсах, беруть участь у театралізованих постановках за творчою спадщиною М.В. Гоголя.

Діти в таборі пробують свої сили в командних спортивних іграх: футболі, волейболі, баскетболі, знайомляться з різними видами спорту: тенісом, боксом, гімнастико. Закінчується зміна грандіозним спортивним сімейним святом з великою кількістю веселих змагань та конкурсів.

Такий відпочинок подобається малюкам, вони зміцнюють здоров’я, збагачують свої знання, набираються досвіду спілкування.