Якщо Ви бажаєте вивчити іноземну мову, або Вам необхідна якісна і ефективна підготовка до IELTS on-line, або підготовка до різних інших іспитів, участі до міжнародних конференцій, - вивчення іноземної мови по Skype є одним з найбільш зручних і доступних способів.

Викладачі

Викладачі студії Like - фахівці з досвідом роботи від 5 до 15 років. Вони відмінно знають мову, яку викладають. Тут можна вивчити англійську, німецьку, французьку мову, а також більш рідкісні: китайську і польську. Навчаючи за допомогою Skype, викладач зможе дати максимальну кількість інформації, перевірити вивчений матеріал, прослухати Ваше мовлення і дати всі необхідні знання.

Переваги навчання по Skype:

  1. Зручність. Навчання може відбуватися у Вас вдома або в офісі. Все, що Вам необхідно - комп'ютер і гарнітура для скайпу.

  2. Економія часу. Вам не потрібно їхати або йти в мовну школу, до репетитора, витрачати на це час.

  3. Комфорт. Якщо за вікном сніг, жахлива злива, вітер, сильна спека або інші не найкомфортніші умови для походу до викладача, - не хвилюйтеся. З навчанням по Skype йти Вам нікуди не потрібно.

  4. Рішення проблем. Якщо на курси Ви вирішили записати свою дитину, то не доведеться замислюватися над тим, хто поведе її на курси сьогодні або завтра.

  5. Вибір зручного часу. У студії Like Ви можете самостійно вибирати час для уроків: після навчання, під час робочої перерви, ввечері. Це дуже зручно.

  6. Доступність. Вартість навчання по Skype дешевше, ніж аналогічні заняття в мовних школах.

  7. Відсутність додаткових витрат. Вам не доведеться купувати навчальний матеріал, роздруковувати завдання. Все відбувається в режимі online.

  8. Конференції. При бажанні, Ви можете об'єднатися в невелику групу і вивчати мови разом з другом, дружиною, дітьми. Таке рішення може стати дуже цікавим, а також принести додаткову економію.