Чохол для телефону служить не тільки захистом корпусу і екрану, а й додатковим аксесуаром. Існує багато різних кейсів і чохлів, тому можна знайти і купити чохол для iPhone 8, який подобається.

Чохол-папка

Такий чохол вдає із себе закриту упаковку. Чохол-папка захищає від пошкоджень як екран, так і корпус. Зазвичай, він має найпростіший дизайн. Більше підійде даний чохол діловим людям, так як в ньому можна зберігати різні візитки, картки і навіть гроші. Зручний варіант для любителів читати або дивитися відео через iPhone, адже служить надійною підставкою.

Бампер

Даний вид чохла захищає тільки бічні сторони телефону. При цьому, коли телефон падає, екран не пошкоджується. Справа у тому, що чохол трішки виступає за кордони дисплею. Бампер робиться з пластика, може бути абсолютно будь-якого кольору. Такий чохол зовсім не доставляє незручностей і підходить тим людям, що люблять мінімалізм.

Чохол-кришка

Такий чохол ще називають кейсом. Він захищає від пошкоджень задню і бічні сторони телефону. Даний чохол вдає із себе кришку, яка може бути як м'якою, так і жорсткою. В основному, кейси роблять з гуми, але бувають і з пластика. Оригінальне рішення – виріб з дерева або металу. Зазвичай кейси масивні, тому не дуже зручні в носінні. Саме такі чохли мають різні варіанти і забарвлення на будь-який смак.

Спортивні чохли

Даний вид чохла спеціально створений для активних людей. Спортивні чохли робляться із особливо міцних матеріалів. Передбачено браслет, що дозволяє прикріплювати їх до ноги або руки. Телефон, прикріплений до частини тіла, не заважатиме бігу або стрибкам. Незручністю таких чохлів є непривабливий вигляд.

Футляр

Чим примітний цей вид чохла? Футляр зручний в носінні, зазвичай має простий і лаконічний дизайн. Єдиною незручністю є важке витяг телефону з кишені. Такий чохол підійде людям, які не надають особливого значення забарвленням і дизайну.

Чехол-розкладачка

Такий чохол, так само, як і футляр, повністю закриває телефон. Чохол-розкладачка розділений на дві половинки, одна з яких відкидається назад, що надає швидкий доступ до екрану. Чохли зручні тим, що мають прорізи. Можна не боятися за телефон якщо він впаде, так як поверхня у чохла дуже тверда.

Екстремальні чохли

Ці чохли створені спеціально для тих людей, що люблять експериментувати з телефоном. Чохол зроблений зі спеціального водонепроникного матеріалу, що і забезпечує захист від води, піску і бруду. Незручністю є важкий доступ до екрану.