В банківських установах України, не маючи довідки про доходи, можна оформити кредит не більше, ніж на 50 тисяч гривень, при цьому сам процес оформлення займе кілька хвилин. Провідні експерти сервісу оналйн кредитування Твої Гроші слушно зазначають, що при оформленні банківської позики необхідно уважно ознайомитися з умовами договору, з’ясувати всі подробиці у менеджера установи і адекватно підійти до визначення своїх фінансових спроможностей.

Згідно даних Національного Банку, в Україні в 2009 році діяли 184 банківські установи, а вже в травні 2018 року їх налічувалося менше 100. За весь цей час активи банків збільшилися вдвічі, в результаті ліквідність всієї банківської системи досягла історичного піку – більше ніж 100 мільярдів гривень. А це означає, що на сьогоднішній день банки повністю і своєчасно спроможні забезпечити виконання своїх фінансових і мають велику можливість кредитувати українців.

Розглянемо, на що треба звернути увагу, перед оформленням кредиту.

Досконало вивчіть всі умови кредитного договору. Дуже уважно вивчіть зміст самого договору. Запитайте у менеджера про умови дострокового повернення кредиту. Слід зауважити, що надійна банківська установа не матиме намірів щось приховувати в договорі.

Притримуйтесь термінів, зазначених у договорі. При оформленні кредиту обов’язково зверніть увагу на термін щомісячного платежу, так як вносити плату потрібно не пізніше вказаної дати, тому заздалегідь варто розрахувати свої витрати, щоб заощадити необхідну для сплати суму.

Зручніше буде сплачувати менше, але довший термін. З’ясуйте для себе, яку грошову суму вам буде зручно сплачувати щомісяця. У випадку, коли сума сплати буде більше 50% від вашого сімейного доходу, кредит для вас стане тягарем. Звернувшись за порадою до банківського працівника, можна визначити оптимальний термін кредитування із зручним щомісячним платежем.

При оформленні кредиту обов’язково проаналізуйте свій дохід за місяць, зважте, чи ви 100% зможете повертати щомісячні відрахування. Значно краще оформити банківську позику на довший термін, при цьому щомісячний платіж буде менший і ви гарантовано зможете повертати кредит. В такому випадку можна контролювати свої фінанси.

Якщо у вас з’явилася можливість сплачувати більше, попросіть банк переглянути умови повернення вашої позики. Тоді сплачувати додаткові комісії не доведеться.

А якщо ви вирішили повернути кредит скоріше, ніж це зазначено у договорі – зверніться в банківську установу. При достроковому поверненні вам порахують остаточну суму, причому повернути кредит достроково можливо без комісії.

Віддавши позику в повному розмірі – попросіть довідку про відсутність заборгованості.

При оформленні кредиту самим головним є відповідальне ставлення. Прорахуйте свій оптимальний місячний платіж і термін кредитування. Якщо все зробити правильно – позика принесе користь і буде повернута вчасно.