Тонкощі організацїї, вибору та замовлення кортежу автівок на весілля

Одним з головних елементів весілля є весільний кортеж. Він повинен цілковито відповідати обраному стилю свята. Це може бути довгий лімузин або декілька таких машин, або виключно чорні «Мерседеси». Для свята ви можете підібрати ідеальний варіант, скориставшись пропозиціями і послугами компанії Elite Auto, що знаходиться у місті Чернівці. Провезти наречених і їх гостей зможуть автомобілі VIP-класу, лімузини, кабріолети, ретро-автомобілі. Що б ви не обрали, головне – машини мають бути однакові за стилем, маркою, кольором. Хоча, це і не зовсім обов’язково. Ексклюзивні транспортні засоби варто замовляти заздалегідь.

Вибір і прикрашання машини

Весільний кортеж складається з декількох автомобілів: в першому їде наречена з подружками, в другому – наречений зі свідками, а далі – батьки, родичі, друзі. Не всі машини підійдуть для «весільного потягу». Фірма Elite Auto пропонує красиві, стильні, дорогі авто, які відповідають урочистій події. Транспортні засоби для свята оформляються в одному стилі відповідно до загальної тематики. Авто прикрашають різнокольоровими гірляндами, композиціями з живих квітів, м’якими іграшками, ляльками, повітряними кульками, об’ємними штучними композиціями, кольоровими стрічками, метеликами, фігурками молодят, персональними номерними знаками. Який саме декор буде використано, залежить від загальної стилістики свята. Дизайнери компанії якісно і красиво прикрасять замовлені машини.

Весільний маршрут

Проїжджаючи містом Чернівці або іншим населеним пунктом, щоб уникати заторів і вчасно дістатися призначеного місця, водій повинен бути ознайомлений з маршрутом поїздки. Важливо також врахувати місцезнаходження Палацу урочистих подій, бенкетної зали, маршруту прямування. Це потрібно для того, щоб вибрати правильні машини: наприклад, довгому лімузину потрібно більше місця для розворотів і під’їздів, ніж для інших моделей, а старі машини мають невелику швидкість, тому можуть утворити затори на дорогах з сильним рухом.

Скласти весільний маршрут варто так, щоб він пролягав найкращими, найцікавішими вулицями населеного пункту, була можливість зупинятись і фотографуватись біля місцевих визначних пам’яток – мальовничих парків, чистих озер, старовинних церков, замків, палаців і т.д. Найкраще, якщо весільний кортеж уникатиме вулиць з занадто інтенсивним рухом. Кращим варіантом буде прогулянка пішки тінистими алеями або тими місцями, де ви проводили романтичні побачення. Якщо ваш маршрут буде ретельно продуманий, то весільна поїздка стане приємною, веселою, незабутньою. Весільний кортеж від Elite Auto буде справжньою прикрасою урочистої події.