Сьогодні, коли асортимент в магазинах прикрас великий як ніколи раніше, кожна друга жінка регулярно стикається з проблемою вибору відповідного аксесуара, а коли мова йде про дорогы ювелірны вироби, тут відповідальність зростає багаторазово.

Адже від правильного вибору золотого кільця, залежить не тільки естетична краса, але так само зручність носіння, універсальність у використанні.

Погодьтеся, колечко з безліччю великих камінців, яке ще й за розміром трохи замало — не дуже сподобаэться жінці, яка по 3 рази на день миє посуд за улюбленою родиною. Та і неприємно буде після вчинення дорогої покупки, виявити, що обручка значно вкоротила прекрасну жіночу руку.

Так все ж таки, як правильно підібрати собі кільце?

1. Вам треба звернути увагу на руки. Якщо у Вас великі кістки, то тоненьке маленьке золоте кольцо може просто загубитися на тлі вашої руки. Тому в даному випадку варто купити золоте кольцо з великими дорогоцінними каменями, пройшовши за посиланням https://www.eurogold.ua/.

2. Коротенькі пальчики не потребують великих кілець. Повірте, Ваші пальчики будуть здаватися в такому випадку ще менше. Вибирайте собі колечко середньої ширини, з овальним камінчиком. Це безпрограшний варіант на всі випадки життя.

3. Дамам з пухленькими пальчиками краще всього вибирати кільця незвичайних форм. Вони і будуть відволікати увагу, так ще й зайве заховають.

4. А ось якщо у Вас, навпаки, дуже вузенькі пальці, то вибирайте широкі кільця з маленькими камінчиками. Вони на вас будуть ідеально виглядати. До того ж, це зараз дуже модно.

Звичайно, кожна жінка сама повинна вирішити яке кільце для неї буде "самим-самим", це лише рекомендації. Але все-таки, бажано не нехтувати даними порадами, щоб не розчаруватися надалі.

Підійдіть до дзеркала, гарненько розгляньте себе і спробуйте визначити, до якого кольоротипу ви відноситесь.

У Вас руде волосся? Чудово! Ви осінній тип жінки. Яскравість, яскравість - Ваше кредо. Сміливо купуйте золоті прикраси з сапфірами, агатами або топазом. Не бійтеся експериментувати і поєднувати різні відтінки, ваша зовнішність це дозволяє.

А от дівчатам з чорними волоссям підійдуть кільця з білого або жовтого золота, але з яскравими акцентами. Рубіновий камінь – запорука успіху.