Професійна команда Noxton Tech пропонує широкий спектр специфічних лакофарбових матеріалів, що не мають аналогів за своїми якісними характеристиками.

Наші технологічні новинки здатні автономно світитися в темряві. Протягом дня самосвітна фарба накопичує світло від сонячних променів, електричного світла, а з настанням темряви – повертає його та світиться до 8-12 годин.

Зарядка таких фарб відбувається досить швидко. Наприклад, накопичення енергії від сонця триває не більше 15 секунд. Щоб дізнатися більше про світні люмінесцентні фарби Нокстон, відвідайте наш сайт http://noxton.net

Товари Noxton можна розділити на кілька основних підрозділів, виходячи з їх споживчих якостей:

  • світна в темряві фарба Нокстон (светящаяся краска)
  • люмінесцентний пігмент ТАТ 33 (люминофор)
  • фотолюмінесцентна емаль Noxton
  • флуоресцентна емаль і фарба
  • світловідбиваюча фарба від Noxton Tech (светоотражающая краска)

Світна фарба Нокстон - що це таке і де купити в Україні:

Світна фарба від Noxton Tech - це інноваційна розробка в галузі лакофарбової продукції. Фарба, яка світиться сама по собі в темряві, саме так можна назвати люмінесцентну фарбу на основі люмінофора ТАТ 33.

Новітні технологічні рішення фірми Noxton в області світлонакопичувальних продуктів виявилися вкрай затребувані для декораторів, майстрів аерографії, флористів, які працюють в усіх галузях - від декору житлових будинків і клубів до сувенірів і самосвітних магнітів на холодильник.

Особливо широко люмінесцентна фарба застосовується в оформленні систем безпеки: плани евакуації для приміщень, що світяться в темряві, розмітка території зі самосвітними елементами, знаки пожежної безпеки та стрілки, що світяться в темряві відповідно до ДСТУ. Купити фарбу, що світиться у темряві, а також дізнатися більше про неї можна, завітавши на наш сайт: http://noxton.net/glow-paint.html

Цікавим залишається той факт, що принципи застосування звичайної фарби і самосвітної дуже схожі. На практиці для фарбування використовується в основному щітка, пульверизатор або валик. Світна в темряві фарба Нокстон не вимагає якихось спеціальних вмінь та навичок для нанесення.

Перемішайте фарбу до однорідного стану, нанесіть на покриття і дайте підсохнути, ефект накопичення і світіння працює моментально.

Люмінофор ТАТ 33 від виробника Нокстон в Україні:

Основний компонент у фарбах - люмінофор ТАТ 33. Це абсолютно нешкідливий порошок, який надає люмінесцентний ефект (тобто здатність до самосвічення) всій банці з фарбою. Мікрогранули розподілені однорідно по усій масі та є невід'ємною частиною даного виду ЛФМ. Люмінесцентний пігмент ТАТ 33 доступний у продажу окремо і є самостійним продуктом.

Люмінофорна фарба Нокстон не вимагає спеціальної підзарядки, навколишній світ зробить це за вас. Дуже ефектно виглядають забарвлені люмінесцентні диски, тротуарна плитка, реклама з гарною підсвіткою.

Світловідбиваючі фарби для дорожньої розмітки та знаків:

На противагу ефекту фосфоресценції (післясвітіння), світловідбиваюча фарба Нокстон світиться в той момент, коли на неї потрапляє світло. Так звана відбиваюча емаль піднімає безпеку руху на дорогах в темну пору доби. Позначення світловідбиваючою фарбою помітні з відстані 200 метрів. Покажчики, небезпечні дорожні ділянки, заїзди та виїзди додатково позначають світловідбиваючою фарбою, яка моментально світиться при потраплянні на неї світла фар автомобіля. При переході за посиланням Ви дізнаєтеся більше про світловідбиваючу фарбу: http://noxton.net/light-reflective-paint.html

Флуоресцентна фарба для боді-арту, дизайну, автомобілів:

Для любителів запальних fashion-шоу і неонового підсвічування була створена флуоресцентна УФ фарба від Нокстон, що проявляє свої властивості під впливом UV променів. Особливістю неонової фарби або лаку є більш широкий набір кольорів, здатних яскраво світитися при дії ультрафіолетового випромінювання від будь-якого джерела. Найбільш часто флуоресцентну фарбу Noxton застосовують при оформленні клубів або танцмайданчиків на відкритому просторі, у дизайні приміщень, в автотюнінгу.

19 видів світних у темряві фарб Noxton, 18 видів флуоресцентних емалей, 4 види світловідбиваючих емалей Light reflective роблять нашу компанію абсолютним лідером на території України в сфері виробництва спецфарб.

Приєднуйся до нашої партнерської програми для м.Чернівці (або іншого вільного міста в Україні), відкривайте філію на найвигідніших умовах в своєму місті чи Чернівецькій області (поспішайте - в регіоні може бути тільки один представник), отримуйте партнерську знижку 25-35% на всю лінійку фарб Noxton.

Переваги співпраці з фірмою Нокстон в Чернівцях:

- Можливість відкриття ексклюзивного представництва в регіоні по продажу світної фарби або люмінофора TAT33;

- Гнучка партнерська програма, фірма працює більше 10 років;

- Дилерські ціни на весь асортимент компанії;

- Широка галузь застосування самосвітних у темряві, ультрафіолетових та світловідбивних фарб;

- Безкоштовна доставка для партнерів;

- Перенаправлення клієнтів з області на представника (ми не обслуговуємо замовлення від клієнтів з Вашого регіону або міста).

Набагато більше цікавої інформації Ви завжди знайдете на нашому сайті: www.noxton.net

Наші контакти для оперативного зв'язку:

+38 066 753 06 67 (WhatsApp, а також Вайбер)

+38 063 275 44 66

+38 067 900 12 14

Шукаємо представників в різних областях України на вигідних умовах. Допомагаємо в організації бізнесу, консультуємо, розробляємо бізнес план. Телефонуйте вже сьогодні!