Власники великогабаритних музичних інструментів (піаніно, роялів, органів, арф) з великим трепетом думають про майбутній переїзд чи іншу необхідність транспортувати свій улюблений інструмент. І це хвилювання, звичайно, має під собою достатні підстави.

Причини складності перевезення великих музичних інструментів.

Такі музичні інструменти важкі (їх підйом здійснюється силами від двох до восьми чоловік).

Музичні інструменти володіють значними габаритами, а деякі екземпляри (наприклад, концертні роялі), відрізняються особливою громіздкістю, яка доходить часом до того, що не проходять в дверні отвори, а також не поміщаються в сходові прольоти.

Разом з цим, музичні інструменти дуже крихкі, і для звернення з ними потрібна особлива акуратність і вправність. При відсутності належного досвіду поводження з ними їх легко безповоротно пошкодити.

Деякі екземпляри мають високу антикварну цінність, а значить, вимагають особливо дбайливого ставлення і обов'язкової страховки.

Всі зазначені особливості змушують власників такого цінного вантажу дуже ретельно підходити до вибору робочої бригади по організації переїзду. Тут не підходить ні перевезення багажу самостійними силами або силами друзів, ні звернення в звичайну транспортну або вантажну компанію.

З таким питанням має сенс звертатися безпосередньо до професіоналів, які мають в своєму арсеналі спеціально навчену команду вантажників, такелажників і стропальників. Однією з компаній, які пропонують професійні послуги перевезення важких предметів є такелажно-монтажна фірма Укртакелаж . Професійна команда фахівців з повною відповідальністю підійде до вашого переїзду і допоможе без зайвих нервів і тривог доставити пристрій за потрібною адресою.

Для початку проводиться ряд підготовчих робіт: оцінюється інструмент, оформляється страховка, частково розбирається пристрій і закріплюються рухливі частини.

Далі інструмент упаковується для подальшого транспортування. Якщо в приміщенні відсутня можливість винесення інструменту, фахівці розширюють віконний або дверний проріз і закріплюють багаж спеціальними пристосуваннями.

Наступним настає черга стропальників: вони швидко і дбайливо здійснюють спуск музичного інструменту на землю і закріплюють його в кузові транспортного засобу. Після закріплення музичного інструменту в машині (яке виключає травмування апарату) здійснюється його перевезення на нове місце.

На місці призначення проводиться та ж сама процедура, але в зворотному порядку: інструмент звільняється від фіксуючих тросів в машині, піднімається на потрібний поверх, заноситься в кімнату або зал і звільняється від упаковки. Після цього здійснюється остаточне складання музичного інструменту.