Навчання в сучасному постмодерному світі є найважливішою складовою розвитку дитини. Школа є тоюосновною інституцією, яка дає учням знання, готує їх до життя. Саме у школі діти приділяють левову частку свого часу навчанню. Безумовно процес навчання невід'ємно пов'язаний із виконанням великої кількості різноманітних завдань. Що вже говорити про домашні завдання, об'єм яких з кожним роком зростає все більше і більше. Тому, для полегшення навчання, для розв'язання складних завдань існують ГДЗ, які вже за період їхнього існування встигли посісти важливе місце поміж інших навчальних книг.

Надзвичайно актуальними ГДЗ стають у 10 класі, в час, коли починається підготовка до професійного самовизначення, -- де учні визначають для себе один чи декілька предметів для поглибленого вивчення. Цілком природно, що для виконання домашніх завдань з інших дисциплін часу залишається недостатньо. Та й ритм життя сучасних школярів вже не той, що був у нас чи наших батьків. До різного роду позашкільних закладів, що відвідують учні з метою свого розвитку, ще додається час, який витрачається на інтернет, різного роду соціальні мережі, а також час відпочинку.

На допомогу учням та батькам приходять доступні вже в електронному вигляді ГДЗ, що також неабияк спрощує життя, адже не потрібно ходити по магазинах з метою покупки того чи іншого примірника ГДЗ. Саме на сайті Моя школа створена найбільша база ГДЗ і навчальних посібників для школярів, зокрема для 10 класу. Тут кожен зможе для себе підібрати саме той посібник, який йому потрібно, адже не секрет, що підручники у кожній школі можуть відрізнятися. Тому, зручність даного сайту неможливо не оцінити, адже тут можна знайти розв'язання до різних видань.

Завдяки найкращим ГДЗ, які розміщені на сайті Моя школа, не потрібно буде витрачати купу свого часу на предмети, які не під силу, і які можливо в майбутньому і не пригодяться, а використати на потрібніші і приємніші речі, наприклад для відпочинку. Також ГДЗ допоможуть вирішити складні завдання, з якими учень не до кінця може справитись, і в кінцевому результаті отримати позитивну оцінку за роботу. ГДЗ формують відчуття самостійності в учня, адже не потрібно ні до кого звертатися за допомогою, а також впевненість у правильності виконаної роботи, що не менш важливо. Сайт Моя школа можна беззаперечно назвати освітнім ресурсом, що спрямований на допомогу не тільки учням, але і батькам та вчителям. А завдяки ГДЗ з різного роду предметів, які тут можна знайти, сучасний учень безумовно зможе стати успішним та впевненим у собі.