Прогрес змінює світ навколо нас. Трансформації піддається абсолютно все. Навіть шопінг у двадцять першому столітті став іншим. Тільки українці встигли звикнути до пластикових карток, як команда талановитих фахівців з IT-компанії в Чернівцях запропонувала альтернативний спосіб оплати. Вони зробили дійсно велику справу – розробили для городян зручний додаток, який встановлюється на смартфон. Йдеться про Big Family. У чому суть цієї програми? Вона дозволяє покупцям повертати собі частину витрачених коштів. Зазвичай це суми в межах 5-20%. Вони повертаються з кожної покупки, тобто, людина вигадує щодня, купуючи різні товари.

Зараз Big Family проходить випробування в Чернівцях і Вінниці. Очікується, що найближчим часом користуватися зручним сервісом зможуть також жителі інших міст України. Можна завантажити додаток Big Family для IOS та Android. Він вже є в Google Play, AppStore. Національна програма лояльності Big Family скасовує не тільки картки, а й бонусні програми та подарункові сертифікати. Тепер купувати можна, використовуючи смартфон.

Як розраховується відсоток?

Ми вже згадували, що розмір кешбеку варіюється. З чим це пов'язано? З пропозиціями продавців – саме вони визначають, який відсоток коштів повернеться клієнту. Наприклад, компанія Mozzarella, яка спеціалізується на постачанні якісних європейських продуктів, пропонує своїм споживачам повернути собі 5% грошей від загальної суми. Купуйте італійські сири, каву, спагеті, м'ясну продукцію з максимальною вигодою для сімейного бюджету.

Чи допоможе додаток Big Family заощадити при купівлі товарів у кафе або бістро? Звичайно, перевірити сервіс можна, наприклад, у «Піца Парк» - це досить відомий в Чернівцях заклад. Замовляйте улюблену піцу та повертайте відсоток на свій рахунок. Компанія готова надати 10% від покупки. Такі ж ставки прийняв для себе ресторан YOKI. Тепер ласувати суші стало вигідніше.

Як запустити програму?

Підключення до програми лояльності не потребує багато часу. Потрібно завантажити додаток Big Family для Android або IOS, встановити його, вказавши місто проживання. Зараз в меню є тільки Чернівці та Вінниця. Далі користувач заповнює свій профіль.

Готово! Залишається тільки прийти в магазин або кафе, зайти у додаток та клікнути «Здійснити покупку». Ніякі картки більше не потрібні. Покажіть екран пристрою співробітнику кафе або магазину, він ідентифікує вас та проведе покупку. Все швидко, просто і доступно. Освоїти зручний вітчизняних додаток здатний користувач будь-якого віку.

Треба відзначити, що до програми лояльності приєдналися багато організацій. Це продуктові магазини, ресторани, кав'ярні, косметологічні центри, техномаркети і бутіки. У кожного закладу в додатку є докладний каталог з продукцією або актуальне меню. Приємні «плюшки» від Big Family – стрічка новин, корисні статті, історія покупок.

Додаткові бонуси

Команда проекту прагне популяризувати його, а тому пропонує користувачам особисто взяти участь в цьому. Запрошуйте друзів та знайомих приєднатися до вас, щоб користуватися сервісом разом. За ініціативу належить нагорода – спеціальні бонуси за кожного знайомого.

Робіть покупки із задоволенням, повертаючи частину витрачених грошей на свій рахунок.