На вартість обручки, як і будь-якого іншого ювелірного виробу, впливає також бренд виробника. Наприклад, однакові за якістю та зовнішніми характеристиками прикраси, виготовлені приватним майстром та ювелірним заводом Злато, мають абсолютно різну вартість. Такі обручки можна побачити у популярних модних журналах, всесвітніх рейтингах, вони виставляються на найдорожчих аукціонах. Деякі з виробів є справжнім антикваріатом.

Якщо є бажання придбати якісну та статусну річ, безсумнівно, варто подивитися на популярні бренди, нехай вони будуть відомими хоча б на території нашої країни. І не варто засмучуватися, якщо вони будуть коштувати дорожче, порівняно з виробами маловідомих виробників.

Варто врахувати і той факт, що з відомими будинками працюють майстри, які виконують роботу за ексклюзивним замовленням, що тільки додає виробу вагомість. Багато замовників, які цінують речі, аналогів яким немає у всьому світі, працюють саме з відомими брендами, замовляючи вироби на власний розсуд. В даному випадку можна бути повністю впевненим у чесності виконавця та високій якості прикраси.

Топ найдорожчих обручок знаменитих пар

Серед щасливих власниць одних з найбільш дорогих обручок у світі відзначають таких знаменитостей: Скарлетт Йоханссон, вона носить на пальчику обручку з діамантом за 30000 доларів; Наталі Портман – 35000 доларів; Дженніфер Гудвін – 40000 доларів; Ніколь Кідман – 45000 доларів; Николин Рунин – 46000 доларів. Є також багато інших знаменитостей, які віддають перевагу статусній речі. Всі вони носять на безіменних пальчиках саме обручки з діамантами, а не якими-небудь іншими каменями. Елітні обручки з діамантами, це улюблений аксесуар також зірок шоу-бізнесу, спорту, політиків та бізнесменів.

Як не помилитися у виборі обручки?

Природно, дорогі весільні обручки VIP-класу не можуть бути прикрашені підробленим каменем, або мати в якості основи обідок із золота низької якості. Але такі прикрі непорозуміння досить часто підстерігають нас при покупці аксесуарів середньої вартості, або економ-класу. Тому дуже важливо знати, як не помилитися у виборі обручки, тим більше це – не просто прикраса, а символ любові та сімейного благополуччя.

По перше, на що варто звернути увагу при виборі весільної обручки, це якість матеріалів. Не забувайте, що обручка, насамперед, має подобатися коханій, тому перед покупкою ретельно вивчіть переваги обраниці і, відштовхуючись від них, вибирайте аксесуар.