Студійні моніториТехнічне оснащення радіостанції або студії звукозапису не обходиться без функціональних студійних моніторів. Купити таке обладнання можна в компанії «Музлайн». У каталогах на сайті представлений значний асортимент цієї техніки від відомих брендів. Вся продукція сертифікована, на неї передбачена гарантія. Серед пропозицій ви знайдете популярні моделі студійних моніторів, які використовуються багатьма успішними радіостанціями і останні новинки.

Призначення студійних моніторів

Навіщо ж витрачатися на це обладнання? Потрібні студійні монітори для забезпечення рівної і точної передачі музики. Саме завдяки цій техніці гарантується відмінне звучання треку при прослуховуванні на різних пристроях. Воно буде однаковим при трансляції по телевізору, включенні через навушники або колонки, автомобільну аудіосистему.

Використовуються студійні монітори для різних цілей. За допомогою цієї техніки можна виконувати запис, зведення, редагування. Її ж використовують для мастерінгу (мова йде про завершальний етап створення композиції, проведення еквалізації і компресії для повного і бездоганного звучання).

Встановлюють студійні монітори в попередньо підготовлених в акустичному плані приміщеннях. Місця вони займають небагато, легко підключаються і радують простотою в експлуатації.

Як вибрати студійні монітори?

Потрібно визначитися, яка техніка вам потрібна по полю роботи. Це може були близька, середня і далека дія. Для невеликої студії, діджейскої зони або монтажної підійдуть компактні настільні пристрої. Це апарати ближнього поля.

Монітори середнього і дальнього поля дії потрібні для великих приміщень. З одного боку вони приваблюють своєю потужністю і широким діапазоном динаміки. З іншого – в звичайній радіостудії функціонал такого обладнання неможливо використовувати в повній мірі. З цієї причини немає особливого сенсу переплачувати за таку техніку.

Вибираючи потужність, пам'ятайте, що від неї залежить не тільки гучність, але і динамічний діапазон і чистота звучання.

Випускаються активні і пасивні моделі моніторів. Останні потребують додаткового обладнання. Їх потрібно підключати до кросоверу і підсилювачу. А ось в активних моніторах ці пристосування вже вбудовані в корпус. Вони оптимально підібрані до техніки виробником, що забезпечує краще звучання.

Враховуйте, скільки динаміків використано в студійному моніторі. У більшості їх два. Однак можна відшукати обладнання з третім спеціалізованим динаміком.