Шлункові захворювання досить розповсюджені в сьогоденні. І цьому є чимало пояснень. Незбалансоване харчування, швидкі перекуси, прийом НПЗ засобів, паління та алкоголь призводить до серйозних проблем. Кожна людина має слідкувати за власним харчуванням та своєчасно звертатися до лікарів. Всі ці розлади важливо лікувати, бо щоденно терпіти відрижку, печію та болі у шлунку просто неможливо.

Стосовно препаратів від захворювань шлунково-кишкового тракту зупинимось більш детально. Препарат Омез – відкриття в сфері фармакології, яке здатне захистити шлунок та допомогти позбавитись захворювань ШКТ. Даний засіб є одним з найбільш популярних в гастроентерології, що назначають лікарі пацієнтам. Вартість засобу досить демократична, що не може не радувати пацієнтів.

                                      Показання та протипоказання

Омез 20 мг – діюча речовина Омепразол, застосовують для лікування виразкової хвороби шлунку, при рефлюксній хворобі, при хворобі Хелікобактер Пілорі, гастропатії, при гиперсекреторному стані, при підвищеній кислотності шлунку, при гастриті.

Також засіб позбавить від печії, болю в епігастральній ділянці, при відрижках. Засіб нормалізує виробку шлункового соку. Препарат діє досить швидко. Тому Омез люблять призначати гастроентерологи.

Препарат дає тривалий терапевтичний ефект. Ефективний засіб і для усунення нудоти. Перед застосуванням слід отримати консультацію у гастроентеролога.

Стосовно протипоказань, то засіб обережно до застосування в періоди вагітності та годування груддю. Також не слід приймати препарат при гіперчутливості до діючої речовини. Пацієнтам дитячого віку також не слід приймати Омез д до 12 років. Засіб призначує лише лікар.

Приймати засіб слід зранку до сніданку. Омез 20 в більшості випадків варто приймати одноразово у вигляді 1-2 капсул, в залежності від призначень лікаря. Засіб слід приймати протягом 2-4 тижнів. Все залежить від тяжкості захворювання та симптоматики пацієнта. Важливо: під час прийому препарату вживати алкоголь не можна, бо може не лише не наступити очікуваний терапевтичний ефект, а і виникнути побічні реакції організму. Пацієнти мають чітко дотримуватись рекомендацій та дозування. Препарат дуже дієвий при гастритах із підвищеною кислотністю.