інтернет-провайдерЖиття сучасної людини неможливо уявити без Інтернету, тому проблема вибору кращого постачальника послуг актуальна для кожного. Як вибрати інтернет-провайдера, що підходить за всіма параметрами? На що варто звернути особливу увагу? Розбираємося разом і складаємо чек-лист.

Інтернет провайдер Мережа Ланет пропонує найшвидший інтернет для вашого дому та кабельне телебачення онлайн. Ближче ознайомитися з пропозицією ви можете на сайті провайдера.

Параметри вибору

Підібрати інтернет провайдера, прямо скажемо, не так просто, адже пропозиції численних провайдерів звучать красиво і багатообіцяюче. Але чи відповідають ці обіцянки реальності?

Отже, підбір провайдера: на що необхідно звернути увагу? Потрібно враховувати:

  • Тип підключення
  • Швидкість передачі даних і стабільність з'єднання,
  • Асортимент тарифних планів,
  • Наявність технічної підтримки.

На сьогоднішній день доступні такі технології підключення, як:

  • ADSL. Доступ в інтернет здійснюється через телефонну лінію за допомогою модему. Перевага технології в тому, що для підключення можна використовувати вже існуючу інфраструктуру, без проведення додаткових ліній. Істотний мінус – швидкість з'єднання поступається швидкості доступу по виділеній лінії.
  • Виділена лінія (оптоволокно на магістральних лініях). Цей варіант найбільш досконалий з точки зору надання високошвидкісного доступу в інтернет. Інформація проходить світловим сигналом по кабелю зі скла і пластику, що і забезпечує високу швидкість передачі даних навіть на великі відстані. Не дивно, що більшість росіян при наявності технічної можливості вибирають саме цей тип підключення.
  • Бездротовий Інтернет (WiFi, LTE, 3G, GPRS). Доступ до глобальної мережі забезпечується за допомогою роутера / USB-модему / мобільного телефону. Вагомим плюсом бездротових технологій є широкий охоплення мережі, завдяки чому абонент може підключатися до інтернету практично з будь локацій.
  • Супутниковий інтернет. Дана технологія використовується, як правило, в тих випадках, коли альтернатив немає (наприклад, у віддалених населених пунктах, де відсутній телефонний / оптоволоконна лінія і існують проблеми з мобільним інтернетом). Єдине достоїнство – вихід у всесвітню павутину практично з будь-якого куточка країни – нівелюється низкою істотних мінусів: дорожнечею підключення, довгим відгуком сервера, технічною складністю підключення обладнання.

Бажаєте підключити кабельне телебачення онлайн? Ознайомтеся з пропозицією провайдера Мережа Ланет.