Професійна діагностика -це перший крок в напрямку турботи про свої очі та підбір відповідних засобів, що зменшує недоліки зору. Наша клініка пропонує на сайті https://zir.clinic/diagnostika-zoru/ діагностику, яка виконується за допомогою обладнаннятоп-класу. Завдяки проведенню таких досліджень, ми можемо ідеально підібрати спосіб корекції конкретного дефекту зору пацієнта.

Діагностикою дефектів зору в основному займається офтальмолог. Щоб знайти кращі рішення для пацієнта, необхідно провести ряд досліджень. Для цього застосовується такий предмет,  як стереоскопічниймікроскоп. На початку проводять комп'ютерні дослідження, які дають точні результати з усіх доступних методів. Їх метою є отримання попередньої інформації про стан здоров'я пацієнта, та які можливі хвороби можуть йому загрожувати.

Які необхідні дослідження

Для проведення повної, точної діагностики необхідно виконання цілого ряду різних досліджень. Багато людей роблять серйозну помилку, підбираючи для себе окуляри через інтернет, керуючись тільки широко наявними знаннями та порадами. Ніколи не можна підходити до цього таким чином, тому що ви можете собі заподіяти шкоду.

Право вибору конкретної корекції зору для пацієнта має тільки кваліфікований фахівець. Кваліфікований та досвідчений колектив лікарів гарантує пацієнтам високий рівень досліджень та оцінку їх результатів.

Офтальмологічна діагностика це:

  • Комп'ютерне дослідження дефектів зору та вимірювання радіусу кривизни рогівки.
  • Дослідження внутрішньоочного тиску методом апланації.
  • Комп'ютерне дослідження поля зору дозволяє відзначити чутливість сітківки, на мінливість світла в певних точках сітківки. Виконується в різних стратегіях (скринінг, пороги) і різних сітках дослідження (різний обсяг, щільність і розташування опитанихточок). Результат представлений графічно за допомогою числових або графічнихкарт. Дослідження найчастіше проводиться в діагностиці та оцінці перебігу глаукоми, порушень диска зорового нерва, головних болях та розладах нервової системи.

  • Ультразвукове дослідження в презентації А (біометрія): вимірювання довжини очного яблука, в основному використовується для розрахунку потужності внутрішньоочних лінз.
  • Ультразвукове дослідження в презентації B: показує поперечний переріз структури ока в його задній частині і частково позабіржовий простір, в основному використовується для оцінки сітківки.
  • ОКТ (оптична когерентна томографія) - це сучасна методика візуалізації перетинів тканин ока, особливо сітківки та диска зорового нерва. Дослідження дозволяє швидко виявити захворювання, наприклад, дегенеративні зміни жовтої плями, глаукоми , діабетичних змін або раку.