Надзвичайні проекти дерев'яних іграшок презентували учні київської школи №180.

У сучасному світі мільярди ідей проходять еволюцію від дивних, відірваних від реальності мрій до речей, що кардинально змінюють наше життя.

Впроваджувати інновації —завдання не з легких, але почесне; саме завдяки винаходам таких мрійників наш світ змінюється кожного дня.

Про те, що ідея кожної людини є потужною і унікальною, від журналістів “Всеосвіти” та партнерів — компанії “Mr. Playwood” дізналися п'ятикласники школи № 180 м. Києва. Під час зустрічі ми ще раз впевнилися, що уява дітей здатна творити неймовірне і що вона безмежна.

В ході бесіди обговорювали тенденції розвитку сучасного ринку дитячих іграшок та раціональність використання тих чи інших матеріалів, функціональність окремих зразків. В результаті критичного аналізу матеріалів для виготовлення іграшок, школярі дійшли висновку, що вдалим варіантом є деревина. На користь вибору свідчать факти: безпечний матеріал без отруйних домішок, з ефірними оліями у складі. Ще одна перевага — простий спосіб з'єднання елементів і можливість використання у ролі декору.

Єдиний недолік цього матеріалу полягає у джерелах походження: для виготовлення деревини вирубують ліси. Навіть учні 5 класу знають, що для підтримання екологічної рівноваги необхідно висаджувати 3 дерева замість 1 знищеного.
Вагома частка ринку конструкторів останніми роками належить виробами із дерева. Фірма“Mr. Playwood” — популярний виробник дерев'яних конструкторів. Серед найцікавіших — Тауерський міст, механічний Слон і Єдиноріг. Універсальна іграшка для тренування дрібної моторики, розвитку фантазії і абстрактного мислення, формування уявлення про 3D-моделювання.

Яка ж вона, ідеальна іграшка, на думку учнів школи № 180 м.Києва?

Результатом інтерактивної конференції у столиці Франції стала презентація креативних проектів, які зацікавлять споживачів очевидними перевагами.
Найцікавішою на нашу думку був колективний стартап Поліни, Олі та Дарини. Дівчата розробили ідею створення риби зі спеціальним покриттям, яке при контакті з водою перетворювали рибу на прозору і, відповідно, вона виконувала б роль приманки.

Поліна пояснила деталі розробки: в роті риби вмонтований діод, що своїм світлом приваблює риб, коли справжня здобич потрапляє всередину іграшки, щелепи закриваються і гарна вечеря гарантована.
Варто виокремити ідею створення моделі руки, яку можна використовувати для тренування майбутніх майстрів манікюрної справи. На думку дітей, це чудова отримати практичні навички тим людям, які не мають можливості відвідувати курси. В комплекті з рукою мають йти спеціалістами лаки з можливістю визначення адекватності їх нанесення, шляхом самостійної зміни кольору.
Чудовим завершенням майстер-класу стали подарунки від “Mr. Playwood” – конструктори 3D-окулярів, які учні збирали знов і знов.

https://vseosvita.ua/