Учні шостих класів середньої Київської школи № 25 спробували себе в ролі підприємців і спробували зробити ідеальну іграшку.

Далеко не всі сучасні іграшки розраховані виключно на дітей. Компанія «Mr. Playwood» допоможе кожному дорослому переконатися в справедливості цього факту. Часто дорослі в душі ще продовжують залишатися дітьми і їм може сподобатися зводити величезну залізну дорого або, приміром, будувати Тауерський міст в мініатюрному варіанті. Учні середньої школи № 25 міста Київ знають і вміють все це робити.

Журналісти порталу «Всеосвита» спільно з партнерами з компанії «Mr. Playwood» провели реальну інтерактивну конференцію в столиці Британії Лондоні. На цьому заході школярі дізнавалися які переваги має дерево як чистий з екологічної точки зору, цінний і абсолютно безпечний для виготовлення класних іграшок продукт. До того ж дітям, як справжнім підприємцям, викладалася суть таких понять, як «цінова політика», «перенесення фокусу уваги», «вікове обмеження». Дітям було показано на прикладах, яку важливу роль відіграють всі ці складові для створення і просування стартапу. Народження і становлення кожної ідеї протікало в кілька основних етапів, критеріїв її оцінювання було кілька, точно також, як і можливостей подальшого вдосконалення. Найважливішим було-не втратити її на самому початку створення, зберегти в пам'яті і зафіксувати на самому видному місці.

Дітям було наочно показано, що поганих або неправильних ідей просто не буває. Є тільки політ фантазії і прагнення перетворити мрію в реальність.

Учень шостого класу Максим ділиться з нами своїми враженнями. Він говорив про те, що переживає часом, що його ідеї не зрозуміють, порахують їх занадто складними. Він бачить речі і явища не так, як інші. Тому виникає необхідність в експериментах.

Під час інтерактивної гри «Відчуй себе підприємцем» будь-який з присутніх особисто міг представити власну іграшку. Аргументація ціни при цьому приймалася в будь-якій валюті, для різної аудиторії, функції іграшки повинні бути максимально корисними для того, хто стане її купувати.

Наприклад, школярка Аліна внесла пропозицію виготовити протез руки з легких сортів дерева. Він буде легким, простим і елегантним, застосувати його зможе хто завгодно. Надалі він зможе служити як іграшкою, так і повною імітацією кінцівки, оскільки така рука повністю функціональна.

Талановита шестикласниця вважає, що цей протез допоможе людині з адаптацією. При цьому така іграшка знаходиться в широкому доступі і купити її буде легко. Зрозуміло, дизайн подібних моделей стане особливим, привабливим.

Джерело https://vseosvita.ua/course